czwartek, 19 maja, 2022

ipa_mala

 

        Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy – Podatnicy! Chcielibyśmy podziękować Wam za wsparcie udzielone IPA Lublin w 2015 roku (oraz latach poprzednich) i przypomnieć się o możliwości wsparcia Nas również w roku 2016. Jesteśmy stowarzyszeniem neutralnym. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz budowanie więzi bezinteresownej przyjaźni i koleżeństwa. Naszą dewizą jest przecież „Służyć poprzez przyjaźń”.

 

    Zbliża się termin złożenia deklaracji podatkowych i możliwość przekazania 1% Waszego podatku na Organizacje Pożytku Publicznego. Liczymy, że po raz kolejny zdecydujecie się wesprzeć naszą działalność.

 

      Przekazując 1% podatku pomożesz nam rozwijać programy promujące idee porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz przeciwdziałania patologiom społecznym; prowadzić działalność charytatywną i socjalną; wspomagać rozwój wspólnot lokalnych, upowszechniać kulturę fizyczną, sport i turystykę, wspierać szkolenia zawodowe IPA.

 

    Wypełniając formularz zeznania podatkowego!!! Na jego ostatniej stronie znajduje się sekcja związana z przekazywaniem 1%.  Emeryci i renciści, którzy otrzymują PIT roczny z ZER lub ZUS, nie mają obowiązku składać dodatkowego rozliczenia rocznego. Jeżeli chcą jednak przekazać 1% swojego podatku, powinni złożyć PIT-37.

– szczegóły wypełnienia pit w stałej zakładce „1% podatku dla IPA”

Dziękujemy za wsparcie

 

Prezydium Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej IPA

 

 źródło :  IPA Lublin  http://www.ipa.lubelska.policja.gov.pl/lip/wydarzenia/54732,1-dla-IPA.html

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social