sobota, 26 listopada, 2022

mikolaj

Tradycyjnie już w minioną sobotę, 6 lutego 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół przy ul. Modrzewskiego we Włodawie, odbyła się trzecia wspólna Choinka dzieci Służb Mundurowych. Po raz kolejny organizatorami tej hucznej, kolorowej i niezwykle radosnej imprezy były Związki Zawodowe Policji, Straży Granicznej, Służby Więziennej oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region we Włodawie.

 

 

 

            Od rana na hali sportowej bawiło się blisko 200 dzieci i drugie tyle rodziców. Tradycyjnie już dzieci oblegały „dmuchańce”, które zapewniła firma Ufo – Buffo z Dołhobród.  Animatorzy  z Lublina – Ireneusz Łopucki i jego pomocnice zapewniali wszechstronne atrakcje i  z wielkim zaangażowaniem wypełniali dzieciom czas, serwując szeroką gamę gier, zabaw, quizów. Prócz dmuchańców, tradycyjnego malowania twarzy, oraz pasjonujących konkursów z nagrodami dla maluchów – nieco starsi uczestnicy zabawy mogli spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, gdzie bezpieczeństwa pilnowali instruktorzy wspinaczki z Zespołu Szkół we Włodawie.

 

 

 

Tradycyjnie bawili się z nami nasi przyjaciele ze Stowarzyszenia „Lepsze jutro” którzy wspólnie z „mundurowymi” rówieśnikami powitali wyczekiwanego gościa z ogromnym workiem prezentów. Mikołaj  zanim rozdał wyczekiwane prezenty bawił się i tańczył z dziećmi a do zabawy włączył również rodziców.  Każde z dzieci miało możliwość przytulić się do Mikołaja i zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie.

 

 

 

 

Na zmęczonych szaleństwami, głodnych i spragnionych czekały ciastka i napoje przygotowane przez firmę „Slawex” z Włodawy.

 

 

Serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc w organizacji imprezy – w szczególności pomocnikom Mikołaja z Regionu IPA Włodawa.

Kolejna tak duża – tym razem plenerowa impreza dla dzieci 29.05.2016 roku. Już  dziś zapraszamy!

z pozdrowieniami

 

Przewodnicząca Regionu IPA Włodawa

Bożena Szymańska

Tags: , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social