czwartek, 6 października, 2022

Dewizą naszego Stowarzyszenia jest hasło w języku esperanto „Servo Per Amikeco” – „Służyć Poprzez Przyjaźń”, a naszym celem – tworzenie autentycznych więzów przyjaźni i koleżeństwa zawodowego na całym świecie. W ramach stowarzyszenia podejmujemy m.in. wiele inicjatyw pomocowych. Tym razem prosimy o wsparcie małego Wiktorka – syna naszego niebieskiego kolegi z KPP w Radzyniu Podlaskim. Daniel Jankowski od blisko 14 lat niesie pomoc mieszkańcom. Teraz to jego synek potrzebuje pomocy. Wiktorek ma 2 miesiące. Urodził się z rzadką wadą nóżek, która sprawia, że nigdy nie będzie w stanie samodzielnie chodzić. Jedynym ratunkiem jest niezwykle kosztowna operacja.

By pomóc w zgromadzeniu niezbędnych środków, już dziś, na naszym Facebookowym profilu :

https://www.facebook.com/IPA-Region-W%C5%82odawa-111271140398488

zaczyna się aukcja przekazanego przez Przyjaciela IPA – Grażynę wyjątkowego, ceramicznego Brodacza prosto ze Sławatycz. Brodacze to lokalna nazwa przebierańców, którzy w ostatnich 3 dniach grudnia, gdy żegna się stary rok nakładają specjalne stroje i paradują w nich po ulicach Sławatycz. Jest to bardzo stary zwyczaj, który zawsze powoduje wiele emocji i jest ogromną atrakcją. Kto spotkał Brodacza ten wie 🙂

Wysokość naszego Brodacza to 30 cm. Cena wywoławcza 20zł. Środki z aukcji trafią na konto Wiktorka. Zachęcamy też do wsparcia jego leczenia :

https://www.siepomaga.pl/nozki-wiktorka

KONIEC LICYTACJI 03.01.2021 GODZ. 21.00.

Wygrywa najwyższa oferta 🙂 Pod aukcją proszę o potwierdzenie wpłaty. Brodacza wręczę osobiście przy najbliższej okazji, lub wyślę pocztą.

Więcej informacji o Wiktorku tu :

https://lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/110106,Prosimy-o-wsparcie-dla-Wiktorka-synka-naszego-kolegi.html?search=1428124

To jak? Pomożemy?

Z życzeniami wszelkiego dobra na Nowy Rok –

Wasza Przewodnicząca

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social