środa, 7 grudnia, 2022

Serdecznie zapraszam do udziału w wycieczce ” W poszukiwaniu wiosny we Lwowie”, która odbędzie się w dniach 17-19 marca  2017 roku.  Do udziału zapraszamy również członków innych regionów Stowarzyszenia IPA oraz bratnie służby mundurowe z rodzinami!

 stare_miasto_lwow_ukraina__seqoya_shutterstock_204027130

LWÓW to miasto niezwykłe, w którym wschód łączy się z zachodem, w którym swoje piętno

odcisnęło wiele kultur, pozostawia ślad w sercu każdego, kto choć raz je zobaczy.

LWÓW –  ZŁOTA PODKOWA

Termin: 17 – 19.03.2017

Przykładowy program:

I dzień: wyjazd o godz. 6.30, przejazd do Lwowa, spacer po Rynku i okolicach Starego Miasta z przewodnikiem – m.in. Kościół Bernardynów, Kamienica Sobieskich, Katedra Łacińska, Kamienica Czarna, Ratusz Katedra Ormiańska, Opera. Przejazd do lwowskiego 3*hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja – bankiet z muzyką.

II dzień : śniadanie. Wycieczka objazdowa : Olesko, gdzie urodził się król Jan III Sobieski a w nim Zamek z przełomu XVI i XVII w. Następnie Podhorce : Zamek Koniecpolskich, Rzewuskich i Sanguszków, a zaraz po nim Złoczów z Pałacem Wielkim i Chińskim w przepięknym kompleksie zamkowym Jana III Sobieskiego. Po południu powrót do Lwowa na obiadokolację. Wieczorem VIP PARTY.

III dzień : śniadanie, wykwaterowanie, wizyta na Cmentarzu Łyczakowskim i Orląt Lwowskich – niezwykłe miejsce które ukazuje historię miasta i jego mieszkańców sprzed ponad 200 lat, następnie spacer: Pomnik Adama Mickiewicza, Baszta Prochowa. Lwowska Manufaktura Czekolady, Kopalnia Kawy czyli czas na zakupy. Wyjazd godz. 14.30. Przewidywany powrót w godzinach wieczornych ok. 21.00

Cena: 430 PLN (grupa min 43 os)

Z uwagi na duże zainteresowanie i konieczność potwierdzenia rezerwacji osoby zainteresowane proszę o niezwłoczne przesłanie zgłoszeń na adres : ipawlodawa@interia.pl ( data urodzenia, nr paszportu, data ważności paszportu i danymi teleadresowymi  – adres zamieszkania, tel. email ) lub telefonicznie na nr tel. tel. 82-5727 263, 813 22 63. Jak również proszę o dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 130 zł od osoby do dnia 5 grudnia 2016 roku. Pozostała kwota płatna do 17.02.2017 roku.

Pierwszeństwo mają członkowie Regionu IPA Włodawa – o uczestnictwie decyduje kolejność wpływu zgłoszeń i wpłat.

Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z winy uczestnika.

Wpłaty należy dokonać do Przewodniczącej lub Skarbnika Regionu.

Cena zawiera:b_2673

-transport autokarem

-opłaty graniczne

– opieka pilota

– usługa przewodnika w języku polskim podczas zwiedzania

– 2 noclegi we Lwowie w hotelu3*

– ubezpieczenie KL i NNW

-wyżywienie: 2 śniadania, 2obiadokolacje

-bankiet z muzyka

-wejściówki na Vip Party

– welcome drink

UWAGA!

Na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów(Cmentarz, Opera, cerkiew, katedra łacińska, kaplica Boimów, Olesko, Złoczów, Podhorce) Należy przeznaczyć około 25 zł. Zapisy na Spektakl do Opery : dodatkowo ok. 40 zł/os (repertuar zostanie podany w lutym)

Z pozdrowieniami Przewodnicząca oraz Biuro Podróży Cool-Tour 🙂

P.S. Na dzień 22.11. 2016 udział w wyjeździe zadeklarowało już 37 osób!

P.S. 2 Na dzień 28.11.2016 roku mamy już potwierdzonych 46 osób:)

P.S.3 Na dzień 21.12.2016 roku lista podstawowa została zamknięta.  W przypadku braku wpłat zadeklarowanych osób możliwy jest udział osób z listy rezerwowej.

 

Tags: ,

Related Article

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social