poniedziałek, 28 listopada, 2022

30 maja 2009 roku Region IPA Włodawa już po raz czwarty zorganizował spływ kajakowy

„Granicami Unii Europejskiej Bug 2009”.

Płynęliśmy granica Polski z Ukraina i Republika Białorusi. W spływie uczestniczyło 46 osób, w tym przedstawiciele Świętokrzyskiej Grupy Wojewódzkiej i Regionu IPA Cieszyn II.


W miejscu zbiórki – jak nigdy dotąd – przywitała nas deszczowa pogoda, jednak gorące serca i zapał uczestników sprawił, że po niecałych 2 godzinach płynięcia nieśmiało zaczęło przyświecać nam słońce.

Po przebyciu ponad połowy odcinka nastąpiła krótka przerwa na odpoczynek i regenerację. Gorąca grochówka dodała wszystkim kalorii i sił na dalszą część trasy.Po zakończeniu tradycyjnie udaliśmy się na podsumowanie i podzielenie się wrażeniami oraz nawiązanie nowych kontaktów i “zacieśnienie” znajomości.

Smaczny, ciepły posiłek, tańce przy nastrojowej muzyce oraz światło ogniska szybko wprowadziły nas w gorące nastroje (chyba nikt już nie pamiętał o padającym na początku deszczu). Nasz spływ z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Organizatorzy z roku na rok dokładają coraz większych starań zarówno, aby uatrakcyjnić trasy jak i oprawę tego przedsięwzięcia

Serdeczne podziękowania należą się koledze Janowi Maziarzowi ze Świętokrzyskiej Grupy Wojewódzkiej IPA, który jako ratownik WOPR czuwał nad naszym bezpieczeństwem z pokładu swojej 2 tonowej łodzi „NADJA”.
Za rok mały jubileusz, V spływ i ……… jeszcze chwila i czas zacząć przygotowania.

Tags:

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social