piątek, 9 grudnia, 2022

Region IPA Włodawa zaprasza swoich członków  do uczestnictwa w XX Święcie Roweru w dniu 30.06.2013 roku

do Lubartowa.

Mile widziane całe Rodziny z własnymi rowerami.

I chociaż w tym roku nie włączaliśmy się do współ organizacji  tej imprezy organizatorzy liczą na kolejny rekord i udział około 12 tys. uczestników amatorów jazdy na rowerze.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

Organizatorzy wzorem lat ubiegłych przygotowali 5 tras. Najkrótsza najbardziej popularna to 17 km Lubartów- Kozłówka- Lubartów.

8.7.3 (301)

Każdy uczestnik, który przejedzie co najmniej tą trasę otrzymuje od Organizatorów pamiątkowy dyplom z liczbą przejechanych kilometrów, pamiątkową koszulkę oraz talon na grochówkę. Oprócz tego z pośród wszystkich uczestników na koniec Święta zostanie rozlosowanych 20 rowerów i inne upominki. Dojazd we własnym zakresie.

Licząc na spore zainteresowanie ze strony naszych członków przejechanie  1000 km jako Region IPA Włodawa jest jak najbardziej realne i pokonanie takiego dystansu w jubileuszowym Święcie Roweru będzie można zapisać na nasze skromne konto.

Jeździmy od godziny 8-mej do 17-tej w niedzielę 30 czerwca. Szczegóły  dotyczące imprezy dostępne w mediach lokalnych. W celu potwierdzenia wspólnego uczestnictwa jako IPA Region Włodawa proszę kontaktować się do najbliższego czwartku z kol. Wojciechem Sokołowskim tel. 6605264.

Tags: , , , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social