sobota, 26 listopada, 2022

         W dniu 7 maja 2013 roku pod wiatą w Orchówku na tzw. Kiszarni odbyło się spotkanie członków IPA Grupa Wojewódzka Lublin z członkami IPA Berlin. Na przepięknych i malowniczych terenach, pośród zieleni traw, drzew i szumie wody gościliśmy przeszło 50 osób. Swoją obecnością zaszczycili nas zarówno członkowie IPA Berlin, jak również przedstawiciele sąsiadujących i zaprzyjaźnionych z włodawską grupą IPA – członków grupy IPA z Chełma, Lublina, Terespola i Zamościa.

        Spotkanie było wspaniałą okazją do wymiany doświadczeń, nawiązania ciekawych znajomości, jak również podziwiania przyrody naszego regionu i miłego spędzenia czasu przy grillu i regionalnej kuchni. Nie zabrakło bigosu, kaszanki, smalcu, kiełbaski i grochówki, na deser czekały sękacze i inne specjały naszego regionu. Przy muzyce i rozmowach w rożnych językach czas minął bardzo szybko mimo, że spotkanie trwało do późnych godzin wieczornych. Nie przeszkadzały nam nawet komary, które nie chcąc przeszkadzać przelatywały obok cichutko, a do spotkania dołączył do łabędź, który stanowił nie lada atrakcję.

        Nasi przyjaciele z IPA Berlin otrzymali drobne upominki z naszego regionu – w tym przewodniki po naszym terenie w języku niemieckim udostępnione dzięki uprzejmości naszych władz samorządowych. My również otrzymaliśmy liczne i wspaniałe upominki od naszych zachodnich sąsiadów. Liczymy na to, że nie było to ostatnie nasze spotkanie. Zapraszamy ponownie!

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social