poniedziałek, 28 listopada, 2022

      Z A P R O S Z E N I E

 W dniu 15 września 2012 roku w „Zajeździe nad Wieprzem” w Sarnach k/Ryk, wzorem lat ubiegłych, Zarząd Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (IPA) wspólnie z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów w KWP w Lublinie, z okazji pożegnania lata  z a p r a s z a j ą   członków należących do NSZZ Policjantów oraz Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej IPA wraz z rodzinami   na

„VIII PIKNIK RODZINNY  Z  LUBELSKIM KOZIOŁKIEM”,

W programie przewidziano liczne konkursy, w których sprawnością  fizyczną  i intelektualną wykazać się będą mogły całe rodziny. Dla uczestników przewidziano okolicznościowe nagrody oraz szereg atrakcji dla ciała i ducha.

Przewidywany koszt imprezy wynosi 10 zł od osoby. Istnieje możliwość udziału osób należących do „cywilnych” związków zawodowych i osób nie zrzeszonych za pełną odpłatnością – 40 zł. Organizatorzy zapewniają transport z parkingu KWP w Lublinie do miejscowości Sarny i z powrotem, jednak ze względów technicznych ilość miejsc w autokarach jest ograniczona (70 miejsc).

Odjazd autokarów z parkingu KWP w Lublinie w dniu 15 września 2012 roku   o godz. 10.00 (na spóźnialskich nie czekamy).

Osoby zainteresowane udziałem w imprezie, proszone są o kontakt z kol. Adamem Kalickim tel. 45-34 w terminie do 7 września 2012 roku.

Ze względów technicznych ilość uczestników pikniku jest ograniczona     do 200 osób, dlatego też liczy się kolejność zgłoszeń.

 

  ORGANIZATORZY

Tags: , , , , , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social