Site icon IPA Region Włodawa

15 lat Regionu IPA Włodawa

W ostatni weekend sierpnia Region IPA Włodawa świętował 15 rocznicę swojego powstania. Tradycyjnie już kolejne urodziny spędziliśmy na kajaku i imprezie integracyjnej.

W dniu 6 lipca 2007 roku powstał Region IPA Włodawa. Przez ten czas bardzo się rozwinęliśmy i teraz jest nas niemal 10 razy więcej i dzieje się naprawdę sporo 🙂

W tym roku obchody naszych urodzin odbyły się 27 sierpnia. Jako, że nasz Region ma siedzibę tam, gdzie się mierzy stan wody na Bugu we Włodawie – jubileusz jego utworzenia świętowaliśmy oczywiście po raz kolejny w kajaku i na wodzie. Pogoda była bajeczna i nigdzie nam się nie śpieszyło. Pełny relaks 🙂 Piękne, bezchmurne niebo, słońce, wiatr, cisza i spokój. Przepłynęliśmy trasę z Wołczyn do Trójstyku Granic – więc tylko 15 kilometrów ( mówiłam przecież, że będzie krótka trasa :). Ten wyjątkowy czas spędzali z nami członkowie naszych rodzin, przyjaciele IPA i Zasłużeni dla IPA z różnych zakątków Polski. Wieczorem spędziliśmy wspólnie czas na imprezie integracyjnej w nowej fantastycznej miejscówce naszego przyjaciela Mietka. Był najlepszy na świecie tort, całe mnóstwo pysznego jedzenia, pięknych życzeń, prezentów, tańców, śpiewów i fantastycznych rozmów. Była to okazja do podziękowania tym wszystkim, którzy poświęcają swój czas na realizację naszych statutowych działań i na których zawsze można liczyć, świętowania początku nowej drogi życia przez naszych nowożeńców Anetkę i Jarka, powitania nowych członków Regionu – Ilonki i Adriana, odnowienia starych znajomości, zawarcia nowych przyjaźni i powiększenia naszej ipowskiej rodziny.

Dziękuję Wam wszystkim za liczną obecność i wspólny cudowny czas! Ewelce, Andrzejowi, Mietkowi i Tomkowi za ogromne zaangażowanie w organizację imprezy. Było ekstra 🙂 Jesteście mistrzami 🙂

I już dziś zapraszamy na kolejne – 16 urodziny Regionu IPA Włodawa (Ufff…. coraz bliżej nam do pełnoletności. To się będzie działo : ).

Tekst : Przewodnicząca

Zdjęcia : Beata, Benka, Dorka, Bono, Mati, Korzonek.

Exit mobile version