Site icon IPA Region Włodawa

Bez Spiny – kapela ludzi z pasjami

UWAGA Aktualizacja !!!

Z przyczyn niezależnych od nas data koncertu została przełożona na 26 lutego od godz 12.00 do 15.30

Serdecznie zapraszamy

W kolejnym odcinku o naszych członkiniach i członkach o wyjątkowych pasjach i talentach dziś przedstawiamy całą grupę bardzo pozytywnie zakręconych osób.

Zespół Bez Spiny tworzy szóstka świetnych osobowości, z czego trójka to nasi ludzie z IPA Włodawa. Kapela powstała niedawno – niespełna rok temu, niemniej wchodzi z impetem na scenę. Dorota, Arczi, Puma, Zwierzak, Sikor i Krzysiu grają covery lubianych rockowych przebojów, znanych ze światowej i polskiej sceny muzycznej.

Niewątpliwie wkrótce będzie o nich głośno, całkiem jak na ich koncertach, które grali ostatnio w Opolskie Centrum Kultury i Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Kto jeszcze nie widział/nie słyszał, niech bacznie obserwuje ich stronę 🙂

https://www.facebook.com/profile.php?id=100085789334031

https://www.tiktok.com/@bez_spiny_band?_t=8Zaz9R0DLFO&_r=1

Kapela to nie jedyna ich aktywność. Na co dzień zajmują się swoimi służbowymi i zawodowymi obowiązkami, między którymi znajdują jeszcze czas na inne pasje, którym z upodobaniem się oddają. Większość zespołu to pasjonaci dwóch kółek więc łączy ich więcej, niż miłość do dobrej muzyki 🙂

Już niebawem – 4 marca o 12 nowy termin 26 luty 2023 od 12.00 do 15.30 w WDK razem z Karotką i jej kapelą So Easy oraz z Deny Dance zagrają we Włodawie charytatywny koncert ze zbiórką na leczenie Paulinki Tarasiuk. Czekamy z niecierpliwością 🙂 Do zobaczenia 🙂

Tekst : Aga/Bena

Zdjęcia : Bez Spiny

Exit mobile version