środa, 7 grudnia, 2022

PROGRAM WYJAZDU

DZIEŃ I (29.09.2018r.)

  • Zbiórka i wyjazd ze Sławatycz. Przejazd do Puszczy Białowieskiej (po białoruskiej stronie): Zwiedzanie Muzeum Przyrody, Zwierzyńca. Obiad w restauracji regionalnej. Przejazd do Grodna, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

DZIEŃ II (30.09.2018r.)

  • Śniadanie i wykwaterowanie.

  • 10.00 Gastronomiczne zwiedzanie Grodna z przewodnikiem: Stare i Nowe Zamki Królewskie-co nasi przodkowie jedli w średniowieczu? Synagoga-jakie potrawy gotowali miejscowi Żydzi i co to jest „koszerne jedzenie”, ul. Zamkova-degustacja: „Kawa pa-paustansku”. Jego sekretem jest dodanie do niego lokalnego bimbru! A dla tych, którzy nie lubią kawy lub bimbru- herbata z rokitnikiem z miodem lub chłodna lemoniada. Główny plac miasta – Sovetskaya-panorama renesansowego Grodna, kościół – Fara Vitolda, Katedrę św. Francyska Xavierego-jest jednym z najpiękniejszych kościołów na Białorusi. Degustacja: lody z borowikami! Spacer deptakiem. Budynki z XVI-XIX wieku, arkady handlowe z pamiątkami i dziełami rzemieślników oraz uliczni muzycy tworzą na tej ulicy niepowtarzalny klimat. Na tej ulicy wychodzimy do „nowej” dzielnicy miasta – Gorodnitsa. Ogród botaniczny z XVIII wieku, Dom-Muzeum E. Ozheskowej, pierwsza Akademia Medycyna w Rzeczpospolitej i jedyny aktywny kościół luterański w XVIII wieku na Białorusi. Degustacja obiadu w tradycyjnej białoruskiej karczmie! Budynek z XVIII wieku, tradycyjne potrawy i napoje! (czas programu z degustacjami ok. 4h)

  • Czas wolny. Powrót do Sławatycz.

KOSZT WYJAZDU : 460 PLN/os (30 osób)

CENA ZAWIERA : voucher, wizę białoruską, ubezpieczenie KL NNW, 1 nocleg w pokojach 2-3-os, 1 śniadanie, 1 kolacje , 2 obiady, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługę przewodnika, przejazd autokarem, opłaty graniczne, drogowe i parkingowe.

ZGŁOSZENIA I WPŁATY ZADATKÓW W KWOCIE 200 ZŁ DO DNIA 07.09.2018 ROKU – POZOSTAŁA KWOTA PŁATNA DO DNIA 17.09.2018 ROKU

Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z winy uczestnika.

Kontakt w sprawie wyjazdu : kol. Piotr Matczuk i kol. Sławomir Łakuta – PSG Sławatycze

Zgłoszenia na wyjazd proszę przesłać zgodnie z wzorem ( tabela w załączeniu ) na adres : <poczta0611@gmail.com> do dnia 7.09.2018 roku

Tags: , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social