Site icon IPA Region Włodawa

Imprezy dla dzieci i rodzin w IPA Włodawa

Na rozpoczęcie i zakończenie wakacji te mniejsze i większe dzieci mogły spędzić czas na świetnej zabawie nad Jeziorem Glinki w Orchówku oraz na terenie Browaru Perła w Lublinie.

W dniu 17 czerwca nad Jeziorem Glinki w Orchówku zarządy terenowe związków zawodowych służb mundurowych Policji, Służby Więziennej, Straży Granicznej, Straży Pożarnej oraz IPA Włodawa zorganizowały piknik rodzinny służb mundurowych. Na uczestników czekały dmuchańce, grill, paintball, malowanie twarzy, zabawy z animatorem, konie, rowery wodne, konkursy z nagrodami oraz pokazy sprzętów i pojazdów służbowych służb mundurowych. Było też pyszne jedzenie i cała masa innych atrakcji.

9 września w Lublinie uczestniczyliśmy w pikniku rodzinnym organizowanym przez LGW IPA i ZT NSZZ P w Lublinie w rodzinnym pikniku z Lubelskim Koziołkiem. Na terenie browaru ” Perła” można było się wyszaleć na dmuchańcach, wziąć udział w konkursach z nagrodami, różnorodnych grach i zabawach a także zobaczyć sprzęt i pojazdy służbowe Policji. Można też było się przytulić do sierżanta Poli i sierżant Alicji. Dla chętnych było też zwiedzanie podziemi browaru, a na wszystkich głodnych i spragnionych czekały różne pyszności.

Tekst : Przewodnicząca

Zdjęcia : Beata, Andrzej, Puma

Exit mobile version