Site icon IPA Region Włodawa

KaroTka – Kasia Milaniuk – kobieta o anielskim głosie i wielkim sercu

Wracając do przedstawiania Wam ludzi pozytywnie zakręconych, których mamy szczęście mieć w naszej ipowskiej rodzinie – dziś kto jeszcze nie miał tej przyjemności musi poznać KaroTkę – Kasię Milaniuk.

Kasia to osoba niezwykle barwna, piękna wewnętrznie i zewnętrznie, wulkan energii, pełna pozytywnych emocji – skromna, naturalna, spontaniczna. Kobieta o anielskim głosie i wielkim sercu! Robi masę dobrych, wielkich rzeczy – zupełnie mimochodem, bezinteresownie, nie dbając o splendor i poklask. Jest siłą napędową i organizatorem akcji dobroczynnych. Prywatnie mama, mundurowa emerytka, fanka jazdy na motocyklu i anielski głos w zespole So Easy.

Zespół w którym śpiewa bierze udział w wielu dobroczynnych przedsięwzięciach. My mogliśmy ich posłuchać podczas niedzielnego koncertu w WDKu na rzecz małej Paulinki. Zespół to zgrana paczka równie niezwykłych i ciepłych osób – Kasię i jej przyjaciół Dorotę (wokal), Janusza ( gitara, wokal), Bogdana ( wokal ), Marka ( gitara, wokal) i Adama (basista) łączy wspólna pasja – muzyka. Wykonują oni covery utworów różnych nurtów muzycznych. Zespół funkcjonuje przy lokalnym Stowarzyszeniu Przyjaciół Gminy Komarówka Podlaska ” w Komarówce. Każdego roku 6 stycznia organizują „Współkolędowanie”, gdzie prezentują nie tylko tradycyjne kolędy, ale i pastorałki, czy współczesne utwory bożonarodzeniowe we własnych aranżacjach.

Już niebawem będzie można ich ponownie usłyszeć na kolejnym koncercie charytatywnym na rzecz Paulinki w Lubartowie 🙂 19 marca. Szczegóły niebawem. Przybywajcie 🙂

Tekst : Aga/Bena

Zdjęcia : Aga, WDK, prywatne archiwum Karotki

Exit mobile version