Site icon IPA Region Włodawa

Let’s twist again czyli wielki powrót na scenę – koncert charytatywny

W sobotę , 8 października o godzinie 19.00 w klubie „Zgrzyt” w Lublinie odbędzie się koncert charytatywny i zbiórka na leczenie ” Twistera” . Cegiełka wstępu – minimum 30 zł. (płatność gotówką przy wejściu do klubu).

8 października 2022 r. o godz. 19:00 zapraszamy na wydarzenie muzyczne w klubie „Zgrzyt” w Lublinie przy ul. Piłsudskiego 13 pod hasłem „Let’s Twist Again”. Nazwa jest nieprzypadkowa, gdyż tego właśnie dnia na odnowionej scenie „Zgrzytu” za bębnami ponownie zasiądzie Michał „Twister” Abramowicz, wraz grupą przyjaciół, która aktywnie wspiera go w walce z chorobą – glejakiem mózgu.

Wejściówką na koncert jest cegiełka w kwocie nie mniejszej niż 30 zł. Wszystkie cegiełki z koncertu przeznaczone są na dalsze leczenie Twistera.

Zanim na scenę Twister zaprosi swoich przyjaciół zagrają zespoły, które już wcześniej włączyły się w pomoc dla Niego podczas poprzedniego koncertu „Zakręć się na Twistera”. Rozpoczną rockandrollowcy z „Machiny”, potem scenę przejmie powermetalowy dynamit, czyli „Kingdom of Rock”.

Na zakończenie wraz z Twisterem na scenie „Zgrzytu” pojawią się:
– Anna Choina-Sobczak, Kasia Bieńkowska, Wojtek Cugowski, Mariusz Zajączkowski i Mariusz Migałka – śpiew
– Wojtek Cugowski i Andrzej Bronisz – gitara
– Piotr Bańka i Piotr Korzonek – gitara basowa
– Damian Grodziński, Janis Kifonidis i Filip Leszczyński – perkusja
– Cezary Muszyński i Marcin Fidecki – instrumenty klawiszowe.

W repertuarze bandu Twistera znajdzie się wiele klasycznych rockowych i metalowych kompozycji, które w swoich setach zaśpiewają wymienieni wokaliści. Usłyszycie kilka muzycznych niespodzianek.

Bądźcie tego wieczoru w „Zgrzycie” z Twisterem, w szczytnym celu i na smakowitej muzycznej uczcie!

Exit mobile version