Site icon IPA Region Włodawa

Nowe legitymacje już do odbioru!

Już można odbierać nowe legitymacje potwierdzające przynależność do IPA w 2020 roku. Legitymacje i naklejki na nowy rok znajdują się u Przewodniczącej Regionu lub przedstawicieli Regionu IPA Włodawa w poszczególnych służbach.

Wpłaty za członkostwo za 2020 rok ( 80 zł oraz nowi członkowie 100 zł) można dokonać na nowe konto Regionu IPA Włodawa prowadzone przez bank BNP Paribas

Dane do wpłaty:

IPA Region Włodawa, Al. J.Piłsudskiego 51, 22-200 Włodawa

nr rachunku : 22160014621882870970000001

Wpłat można również dokonać osobiście przy odbiorze legitymacji u przedstawicieli IPA Włodawa : w NOSG w Chełmie u kol. Andrzeja Szawuły, w PSG w Sławatyczach u kol. Sławomira Łakuty, w PSG Dołhobrody – u kol. Arkadiusza Gaj, w PSG Terespol/Janów Podl. u kol. Wojtka Bandachowskiego, w Lublinie u kol. Doroty Bieleckiej oraz w KPP we Włodawie u Przewodniczącej Regionu. Ze względów technicznych proszę o dokonywanie wpłat za członkostwo do końca 1 półrocza 2020 roku.

Przypominam, że legitymacje uprawniają m.in. do zniżek w IPA House ( wykaz obiektów na stronie IPA Polska) oraz przy różnorodnych usługach ( np. pakiety Allianz, telefonia komórkowa, wycieczki, termy Chochołów, termy Gorący Potok….). Proszę o weryfikację danych na legitymacjach.

W przypadku zmian danych członków proszę również o informowanie za pośrednictwem poczty  ipawlodawa@interia.pl o zmianach kontaktowych numerów telefonów lub adresów e-mail, nazwiska czy też miejsca służby.

Jednocześnie zapraszam na spotkanie podsumowujące miniony rok działalności naszego Regionu, które odbędzie się w dniu 25 stycznia 2020 roku  ( sobota ) o godz. 18 w Sali Narad  Komendy Powiatowej Policji we Włodawie przy al. Piłsudskiego 51. Z uwagi na konieczność podjęcia ważnych uchwał i zaplanowanie dalszej działalności  Regionu obecność Prezydium obowiązkowa. (AKTUALIZACJA : ZEBRANIE ODWOŁANE. NOWY TERMIN NIEBAWEM:))

Z noworocznymi pozdrowieniami

Servo per amikeco
Przewodnicząca Regionu Włodawa
Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Bożena Szymańska

P.S. Gadżety na ten rok pojawią się w II kwartale i zostaną rozdane podczas spotkania wielkanocnego 🙂 Już dziś zapraszam!

Exit mobile version