sobota, 26 listopada, 2022

W dniu 25 listopada 2021 r. członkowie IPA Włodawa mogli spróbować swoich sił na torze Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie. Pierwsze, z miejmy nadzieję wielu szkoleń odbyło się dzięki zaangażowaniu naszych członków honorowych Kuby Jankowskiego i Krzysztofa Ćwiklińskiego, którzy przekazali nam część ze swojej ogromnej wiedzy i umiejętności z zakresu techniki jazdy.

Trwające przez kilka godzin szkolenie teoretyczne i praktyczne bezlitośnie obnażyło nasze luki w umiejętnościach w kierowaniu pojazdem, chociaż każdy z nas myślał, że jest świetnym kierowcą. Mała lekcja pokory uświadomiła nam jak ważne dla bezpieczeństwa własnego i innych uczestników ruchu drogowego jest ciągłe samodoskonalenie zarówno praktyczne, jak i teoretyczne.

Dzięki zapleczu technicznemu, oferowanemu przez ODTJ w Lublinie mogliśmy skorzystać z udostępnionych pojazdów, płyty poślizgowej i wielkiej gościnności gospodarzy.

Szczególne podziękowania należą się Pani Renacie Bieleckiej – Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie, która zaprosiła do współpracy nasze stowarzyszenie, a na koniec szkolenia wręczyła uczestnikom zaświadczenia z udziału w szkoleniu.

Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Tekst : Dorotka

Zdjęcia : Dorotka, Daniel, Radek, Seba

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social