Site icon IPA Region Włodawa

Szkolenie z techniki jazdy dla IPA Włodawa

W dniu 25 listopada 2021 r. członkowie IPA Włodawa mogli spróbować swoich sił na torze Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie. Pierwsze, z miejmy nadzieję wielu szkoleń odbyło się dzięki zaangażowaniu naszych członków honorowych Kuby Jankowskiego i Krzysztofa Ćwiklińskiego, którzy przekazali nam część ze swojej ogromnej wiedzy i umiejętności z zakresu techniki jazdy.

Trwające przez kilka godzin szkolenie teoretyczne i praktyczne bezlitośnie obnażyło nasze luki w umiejętnościach w kierowaniu pojazdem, chociaż każdy z nas myślał, że jest świetnym kierowcą. Mała lekcja pokory uświadomiła nam jak ważne dla bezpieczeństwa własnego i innych uczestników ruchu drogowego jest ciągłe samodoskonalenie zarówno praktyczne, jak i teoretyczne.

Dzięki zapleczu technicznemu, oferowanemu przez ODTJ w Lublinie mogliśmy skorzystać z udostępnionych pojazdów, płyty poślizgowej i wielkiej gościnności gospodarzy.

Szczególne podziękowania należą się Pani Renacie Bieleckiej – Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie, która zaprosiła do współpracy nasze stowarzyszenie, a na koniec szkolenia wręczyła uczestnikom zaświadczenia z udziału w szkoleniu.

Dziękujemy i prosimy o jeszcze!

Tekst : Dorotka

Zdjęcia : Dorotka, Daniel, Radek, Seba

Exit mobile version