piątek, 9 grudnia, 2022

W dniach 27-29 maja 2022 roku w Serpelicach odbyła się VIII Nadbużańska Biesiada Motocyklowa, organizowana przez Prezydenta i członków Riders of IPA LE MC Poland chapter Włodawa. W zlocie wzięli udział przedstawiciele poszczególnych chapterów, zaprzyjaźnionych klubów, honorowi członkowie IPA Polska i nasi przyjaciele.

Cykliczną i sztandarową imprezą organizowaną przez Prezydenta Riders of IPA LE MC Poland – chapter Włodawa – Virusa jest Nadbużańska Biesiada Motocyklowa. W tym roku tradycyjnie w ostatni weekend maja odbyła się już VIII Biesiada połączona z obchodami rocznicy powołania klubu. Podczas zlotu uczciliśmy rocznicę szybowania po niebiańskich autostradach naszego przyjaciela ś.p. Adasia – Shreka. Niezwykle wymowne były puszczone do nieba białe balony z naszymi wiadomościami do Adama, które do rana zostały na drzewach i razem z nami uczestniczyły w Biesiadzie, by już rano polecieć dalej. W tegorocznym zlocie niezwykle licznie wzięli udział przedstawiciele poszczególnych chapterów w tym nasi nowi koledzy z Litwy i Rumunii, zaprzyjaźnione kluby, honorowi członkowie IPA Polska i nasi przyjaciele z całego kraju. Kolorystyka tegorocznych koszulek była hołdem niezwykle dzielnej i walczącej Ukrainie – bo sercem ciągle jesteśmy z nimi i wspieramy, jak tylko się da! Swoją obecnością na Biesiadzie zaszczycił nas reprezentujący Prezydenta IPA Polska kol. Radosław Skubina, który wręczył legitymacje naszym zasłużonym kol. Rafałowi, Krzyśkowi, Darkowi i Jackowi, naszym nowym członkom Pawłowi i Krzyśkowi, oraz odznaczenie i certyfikat X – lecia w strukturach IPA Mariuszowi „ Siwemu ”. Gratulujemy! Część oficjalna połączona była z nadaniem barw klubom i poszczególnym członkom oraz przyjęciem w struktury klubu nowych członków. Uroczystościom przewodził Prezydent Riders of IPA LE MC Poland kol. Sławek Brotaj – Kiwaczek wspierany przez poszczególnych Prezydentów. Spotkanie było też okazją do podziękowania za działania poszczególnych chapterów oraz przedstawienia planów na najbliższe miesiące ( oj będzie się działo!). Po części oficjalnej spędziliśmy przemiły czas na rozmowach, tańcach i spotkaniach pod serpelickim niebem, a do białego rana grał nam nasz kol. Marek, który tak nas zna i tak nam grał, że szkoda było iść spać. W sobotę uczestniczyliśmy w otwarciu club-house chapteru Biała Podlaska – gratulujemy chłopakom fantastycznego obiektu, zwiedzaliśmy okolicę, a później tradycyjnie już bawiliśmy się niemal do rana.

Dziękuję Virusowi za fenomenalnie przygotowaną imprezę, świetnych ludzi z którymi dzięki niemu mogliśmy się spotkać i fantastyczny klimat tego wydarzenia. Jureczku kochany! Jesteś wielki!

Tekst : Przewodnicząca

Zdjęcia : Ula, Mati, Tadzio Grom Fal, Radek, Marian, Wojtek, Benka

Tags: , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social