Site icon IPA Region Włodawa

WRAK RACE WE WŁODAWIE

19 czerwca 2021 roku we Włodawie odbył się po raz czwarty Wrak Race – czyli wyścigi wraków. Organizatorem wydarzenia był Włodawski Dom Kultury.  W niezwykle gorącej atmosferze, żarze lejącym się z nieba, pyle i hałasie członkowie IPA Włodawa sędziowali wyścigom.

Sobotniego poranka na nadbużańskich błoniach w rejonie zbiornika Okopiec spotkali się członkowie IPA Włodawa w celu przeprowadzenia odprawy technicznej uczestników wyścigu, sprawdzenia trasy i przygotowania wszystkich do bezpiecznego przebiegu wydarzenia. Do zawodów dopuszczone mogły być wszystkie osobówki pod warunkiem, że ich wartość nie przekracza tysiąca złotych. Przygotowanie aut było niezwykle pomysłowe. Po odprawie zawodników i losowaniu pozycji, o 10.00 rozpoczęły się jazdy na torze. Żeby dotrzeć do finału, uczestnicy mierzyli się w trzech wyścigach oraz dwóch w kategorii Lucky Loser. W niezwykle gorącej atmosferze, żarze lejącym się z nieba, pyle i hałasie przez cały dzień członkowie IPA Włodawa sędziowali wyścigom, które pozwoliły wyłonić ich zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Stratowało 40 ekip! Podczas wyścigów do specjalnie oznakowanych puszek wolontariusze zbierali datki na rzecz włodawskiego Hospicjum. Wyścigom towarzyszył też zlot FoodTrucków.

Bardzo dziękuję Agnieszce, obu Arturom, Darkowi, Januszowi, Markowi i Tomkowi za udział w przygotowaniach wydarzenia oraz cały dzień sędziowania. Jesteście fantastyczni i niezastąpieni!

Więcej zdjęć z wydarzenia :

https://www.facebook.com/wrak.race.wlodawa

Tekst: Przewodnicząca IPA Włodawa

Fot. WDK Włodawa, Aga, Artur, Janusz,

Exit mobile version