Site icon IPA Region Włodawa

Zaproszenie na piknik w„Zajeździe nad Wieprzem” w Sarnach k/Ryk

      Z A P R O S Z E N I E

 W dniu 15 września 2012 roku w „Zajeździe nad Wieprzem” w Sarnach k/Ryk, wzorem lat ubiegłych, Zarząd Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (IPA) wspólnie z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów w KWP w Lublinie, z okazji pożegnania lata  z a p r a s z a j ą   członków należących do NSZZ Policjantów oraz Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej IPA wraz z rodzinami   na

„VIII PIKNIK RODZINNY  Z  LUBELSKIM KOZIOŁKIEM”,

W programie przewidziano liczne konkursy, w których sprawnością  fizyczną  i intelektualną wykazać się będą mogły całe rodziny. Dla uczestników przewidziano okolicznościowe nagrody oraz szereg atrakcji dla ciała i ducha.

Przewidywany koszt imprezy wynosi 10 zł od osoby. Istnieje możliwość udziału osób należących do „cywilnych” związków zawodowych i osób nie zrzeszonych za pełną odpłatnością – 40 zł. Organizatorzy zapewniają transport z parkingu KWP w Lublinie do miejscowości Sarny i z powrotem, jednak ze względów technicznych ilość miejsc w autokarach jest ograniczona (70 miejsc).

Odjazd autokarów z parkingu KWP w Lublinie w dniu 15 września 2012 roku   o godz. 10.00 (na spóźnialskich nie czekamy).

Osoby zainteresowane udziałem w imprezie, proszone są o kontakt z kol. Adamem Kalickim tel. 45-34 w terminie do 7 września 2012 roku.

Ze względów technicznych ilość uczestników pikniku jest ograniczona     do 200 osób, dlatego też liczy się kolejność zgłoszeń.

 

  ORGANIZATORZY

Exit mobile version