niedziela, 25 września, 2022

Serdecznie zapraszam wszystkich członków naszego Regionu, przyjaciół i sympatyków na wspólne świętowanie kolejnego jubileuszu Regionu IPA Włodawa. W dniu 4 lipca 2020 roku uczcimy ten dzień ponownie na kajakach i spotkaniu integracyjnym. Kolejnego dnia dla najtwardszych ok. 3 godz. trasa rekreacyjna lub zwiedzanie Włodawy i okolic.

Uchwałą z dnia 6 lipca 2007 roku powołano Region IPA Włodawa. W tym roku obchodzimy XIII rocznicę działalności Naszego Regionu. By uczcić to wydarzenie tradycyjnie już organizujemy spływ kajakowy malowniczą rzeką Bug (trasa ok. 5 godz. z Kuzawki do Jabłecznej. Organizatorem spływu jest nasz kol. zasłużony Marek Pomietło : https://kajakowaprzygoda.pl

Tym razem konwencja naszych urodzin będzie nieco inna. Rozpoczynamy od zwiedzania Romanowa i Hanny a kajakami popłyniemy śladami Tadeusza Kościuszki. Szczegółowe informacje o trasie i tej historii w linku:

https://kajakowaprzygoda.pl/ciekawostki/splyw-bugiem-sladami-tadeusza-kosciuszki-kuzawka-slawatycze-jableczna/

Wzorem ubiegłych lat trasę pokonamy wraz kolegami i koleżankami z IPA Tarnów, którzy odwiedzą nas już w piątek. Po spływie po nastąpi część oficjalna oraz spotkanie integracyjne na Skrzydlatym Ranczo u naszej koleżanki Agnieszki ( tam również możliwość noclegu – proszę o wcześniejszą informację, by dokonać rezerwacji – płatne w obiekcie). W niedzielę dla najtwardszych ok. 3 godz. kajakowa trasa rekreacyjna lub zwiedzanie okolicy. Koszty w zależności od ilości chętnych – wstępnie ok. 150 zł/os.

Zgłoszenia i wpłaty zadatków w wysokości 100 zł wraz z pełnymi danymi uczestników, które są niezbędne do zgłoszenia w SG do dnia 23 czerwca 2020 roku do kol. Andrzeja Wołosa, Przewodniczącej Regionu lub przedstawicieli Regionu IPA Włodawa w Placówkach SG i grupie Riders of IPA.

Wpłat można też dokonywać na konto Regionu IPA Włodawa prowadzone przez BNP Paribas.

Dane do wpłaty:

IPA Region Włodawa, Al. J.Piłsudskiego 51, 22-200 Włodawa

nr rachunku : 22160014621882870970000001

W tytule proszę wskazać : Kajaki 2020 i dane uczestnika.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z winy uczestnika.

Szczegóły obchodów niebawem dla bezpośrednio zainteresowanych:)

Gorąco zapraszam i do zobaczenia!

Wasza Przewodnicząca

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social