sobota, 26 listopada, 2022

Serdecznie zapraszam wszystkich członków naszego Regionu, przyjaciół i sympatyków na wspólne świętowanie kolejnego jubileuszu Regionu IPA Włodawa. W dniu 3 lipca 2021 roku uczcimy ten dzień ponownie na kajakach i spotkaniu integracyjnym.

Uchwałą z dnia 6 lipca 2007 roku powołano Region IPA Włodawa. W tym roku obchodzimy XIV rocznicę działalności Naszego Regionu. By uczcić to wydarzenie tradycyjnie już organizujemy spływ kajakowy malowniczą rzeką Bug – trasa ok. 5 godz. z Woli Uhruskiej. Przed spływem zwiedzimy Muzeum i Miejsce Pamięci w Sobiborze oraz Wolę Uhruską.

Wzorem ubiegłych lat trasę pokonamy wraz kolegami i koleżankami z IPA Tarnów oraz naszymi przyjaciółmi z całej Polski, którzy odwiedzą nas już w piątek ( wieczorem spotykamy się w Susznie przy ognisku:). Po spływie nastąpi część oficjalna oraz spotkanie integracyjne u Ewy w Susznie ( tam również możliwość noclegu w piątek i sobotę – proszę o wcześniejszą informację, by dokonać rezerwacji – noclegi i śniadania płatne w obiekcie). Koszty imprezy i kajaków w zależności od ilości chętnych – wstępnie ok. 150 zł/os.

Zgłoszenia i wpłaty zadatków w wysokości 100 zł wraz z pełnymi danymi uczestników, które są niezbędne do zgłoszenia w SG do dnia 23 czerwca 2021 roku do kol. Andrzeja Wołosa, Przewodniczącej Regionu lub przedstawicieli Regionu IPA Włodawa w Placówkach SG i grupie Riders of IPA.

Wpłat można też dokonywać ( preferowana forma ) na konto Regionu IPA Włodawa prowadzone przez BNP Paribas.

Dane do wpłaty:

IPA Region Włodawa, Al. J.Piłsudskiego 51, 22-200 Włodawa

nr rachunku : 22160014621882870970000001

W tytule proszę wskazać : Kajaki 2021 + dane uczestnika oraz Pesel.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. ( AKTUALIZACJA 28.06.2021r. : BRAK WOLNYCH MIEJSC NA KAJAKI – MOŻNA SIĘ JEDYNIE JESZCZE ZAPISAĆ NA IMPREZĘ : KOSZT 100zł/os. i się dowiadywać – czasami coś się zwolni w ostatnim momencie 🙂

Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z winy uczestnika.

Szczegóły obchodów niebawem dla bezpośrednio zainteresowanych:)

Gorąco zapraszam i do zobaczenia!

Wasza Przewodnicząca

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social