Site icon IPA Region Włodawa

Zaproszenie na XV urodziny Regionu IPA Włodawa

Kochani! Będzie impreza 🙂 Połączenie zakończenia wakacji i 15 – lecia naszego Regionu ! Widzimy się 27 sierpnia na Bugu we Włodawie 🙂

Uchwałą z dnia 6 lipca 2007 roku powołano Region IPA Włodawa. W tym roku obchodzimy XV rocznicę działalności Naszego Regionu. By uczcić to wydarzenie tradycyjnie już w dniu 27 sierpnia ( sobota) organizujemy spływ kajakowy malowniczą rzeką Bug – tym razem to będzie naprawdę 🙂 krótka trasa np. 3-4 godz. z Włodawy do Różanki, a później tradycyjna impreza integracyjna.

W związku z tym, że wszystko drożeje my zrobimy inaczej. Będzie ekonomicznie 🙂

Zgłoszenia i wpłaty w wysokości 100 zł/os. wraz z pełnymi danymi uczestników, które są niezbędne do zgłoszenia w SG do dnia 7 sierpnia 2022 roku do Przewodniczącej Regionu lub przedstawicieli Regionu IPA Włodawa w KPP i KMP, Placówkach SG i grupie Riders of IPA.

Wpłat można też dokonywać ( preferowana forma ) na konto Regionu IPA Włodawa prowadzone przez BNP Paribas ( wtedy już nie musicie dzwonić, pisać i się zgłaszać – jest to równoznaczne ).

Dane do wpłaty:

IPA Region Włodawa, Al. J.Piłsudskiego 51, 22-200 Włodawa

nr rachunku : 22160014621882870970000001

W tytule proszę wskazać : Kajaki 2022 + dane uczestnika oraz Pesel.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Wpłata nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z winy uczestnika. Udział członków IPA Włodawa będzie podlegał dofinansowaniu z naszego budżetu. Łączny koszt udziału osób niezrzeszonych będzie zależny od ilości uczestników. Im będzie nas więcej tym taniej 🙂 Ale zakładamy, że koszt nie przekroczy 150 zł. Dopłaty na miejscu imprezy 🙂

Szczegóły obchodów niebawem dla bezpośrednio zainteresowanych:)

Gorąco zapraszam i do zobaczenia!

Wasza Przewodnicząca

Exit mobile version