Site icon IPA Region Włodawa

Zlot motocyklowy w Szaflarach

Członkowie Riders of IPA Włodawa uczestniczyli w federacyjnym zlocie organizowanym przez członków klubu Riders of IPA Nowy Targ w malowniczych Szaflarach. Podczas spotkania mieli okazję podziwiać pokaz mistrza trialowego – Pawła Reczek.

W dniach 16-17 kwietnia 2016 roku członkowie Riders of IPA Włodawa na zaproszenie klubu Riders of IPA Nowy Targ uczestniczyli w zlocie motocyklowym w przepięknych Szaflarach w którym udział wzięło około 50 osób z zaprzyjaźnionych klubów motocyklowych.

Podczas zlotu nasz wspaniały organizator Steven zapewnił nam niebywałe atrakcje – mieliśmy okazję spotkać się z jego dawnym wychowankiem – Pawłem RECZEK trialowym Mistrzem Polski i Świata, który zorganizował nam pokaz swoich umiejętności. Po oficjalnym spotkaniu i owocnych obradach klubów RIDERS of IPA w pensjonacie „ Szaflary” uczestnicy zlotu wyruszyli w  polsko-słowackie Tatry. Wrażenia niezapomniane!

Składamy ponownie serdeczne podziękowanie Prezydentowi RIDERS of IPA Nowy Targ STEVENOWI za zaproszenie i fantastyczną organizację. Naszych drogich federacyjnych przyjaciół zapraszamy już w maju na wschodnie tereny na Biesiadę Nadbużańską!

 

 

fot. Basia Kowalczyk

tekst : Jerzy Kiec

Exit mobile version