20.1 C
Włodawa

Poszukiwanie wiosny we Lwowie

POLECAMY - Najnowsze Wpisy

Serdecznie zapraszam do udziału w wycieczce ” W poszukiwaniu wiosny we Lwowie”, która odbędzie się w dniach 17-19 marca  2017 roku.  Do udziału zapraszamy również członków innych regionów Stowarzyszenia IPA oraz bratnie służby mundurowe z rodzinami!

 stare_miasto_lwow_ukraina__seqoya_shutterstock_204027130

LWÓW to miasto niezwykłe, w którym wschód łączy się z zachodem, w którym swoje piętno

odcisnęło wiele kultur, pozostawia ślad w sercu każdego, kto choć raz je zobaczy.

LWÓW –  ZŁOTA PODKOWA

Termin: 17 – 19.03.2017

Przykładowy program:

I dzień: wyjazd o godz. 6.30, przejazd do Lwowa, spacer po Rynku i okolicach Starego Miasta z przewodnikiem – m.in. Kościół Bernardynów, Kamienica Sobieskich, Katedra Łacińska, Kamienica Czarna, Ratusz Katedra Ormiańska, Opera. Przejazd do lwowskiego 3*hotelu, zakwaterowanie. Obiadokolacja – bankiet z muzyką.

II dzień : śniadanie. Wycieczka objazdowa : Olesko, gdzie urodził się król Jan III Sobieski a w nim Zamek z przełomu XVI i XVII w. Następnie Podhorce : Zamek Koniecpolskich, Rzewuskich i Sanguszków, a zaraz po nim Złoczów z Pałacem Wielkim i Chińskim w przepięknym kompleksie zamkowym Jana III Sobieskiego. Po południu powrót do Lwowa na obiadokolację. Wieczorem VIP PARTY.

III dzień : śniadanie, wykwaterowanie, wizyta na Cmentarzu Łyczakowskim i Orląt Lwowskich – niezwykłe miejsce które ukazuje historię miasta i jego mieszkańców sprzed ponad 200 lat, następnie spacer: Pomnik Adama Mickiewicza, Baszta Prochowa. Lwowska Manufaktura Czekolady, Kopalnia Kawy czyli czas na zakupy. Wyjazd godz. 14.30. Przewidywany powrót w godzinach wieczornych ok. 21.00

Cena: 430 PLN (grupa min 43 os)

Z uwagi na duże zainteresowanie i konieczność potwierdzenia rezerwacji osoby zainteresowane proszę o niezwłoczne przesłanie zgłoszeń na adres : ipawlodawa@interia.pl ( data urodzenia, nr paszportu, data ważności paszportu i danymi teleadresowymi  – adres zamieszkania, tel. email ) lub telefonicznie na nr tel. tel. 82-5727 263, 813 22 63. Jak również proszę o dokonanie wpłaty zadatku w wysokości 130 zł od osoby do dnia 5 grudnia 2016 roku. Pozostała kwota płatna do 17.02.2017 roku.

Pierwszeństwo mają członkowie Regionu IPA Włodawa – o uczestnictwie decyduje kolejność wpływu zgłoszeń i wpłat.

Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z winy uczestnika.

Wpłaty należy dokonać do Przewodniczącej lub Skarbnika Regionu.

Cena zawiera:b_2673

-transport autokarem

-opłaty graniczne

– opieka pilota

– usługa przewodnika w języku polskim podczas zwiedzania

– 2 noclegi we Lwowie w hotelu3*

– ubezpieczenie KL i NNW

-wyżywienie: 2 śniadania, 2obiadokolacje

-bankiet z muzyka

-wejściówki na Vip Party

– welcome drink

UWAGA!

Na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów(Cmentarz, Opera, cerkiew, katedra łacińska, kaplica Boimów, Olesko, Złoczów, Podhorce) Należy przeznaczyć około 25 zł. Zapisy na Spektakl do Opery : dodatkowo ok. 40 zł/os (repertuar zostanie podany w lutym)

Z pozdrowieniami Przewodnicząca oraz Biuro Podróży Cool-Tour 🙂

P.S. Na dzień 22.11. 2016 udział w wyjeździe zadeklarowało już 37 osób!

P.S. 2 Na dzień 28.11.2016 roku mamy już potwierdzonych 46 osób:)

P.S.3 Na dzień 21.12.2016 roku lista podstawowa została zamknięta.  W przypadku braku wpłat zadeklarowanych osób możliwy jest udział osób z listy rezerwowej.

 

Przewodnicząca
Przewodniczącahttps://ipa.wlodawa.eu
Bożena Szymańska – IPA Włodawa

Nowe Wpisy

Prognoza Pogody

Włodawa
zachmurzenie duże
20.1 ° C
20.1 °
20.1 °
54 %
5.5kmh
98 %
wt.
22 °
śr.
26 °
czw.
20 °
pt.
24 °
sob.
24 °

Polecamy

Nasze plany :)

Pierwszy kwartał 2024 roku już za nami, a co jeszcze przed nami ? Zainteresowanych poszczególnymi wydarzeniami proszę o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za wydarzenie lub...

32 Finał WOŚP z IPA Włodawa

We Włodawie, Lublinie, Warszawie i wielu innych miejscach w kraju i za granicą nasi członkowie po raz kolejny aktywnie włączyli się w działania na...

Nowy Rok – nowe plany :)

Plany na rok 2024 będą na bieżąco modyfikowane więc zaglądajcie co jakiś czas 🙂 Wstępnie nasze plany to : Karnawałowy bal służb mundurowych w Okunince –...