niedziela, 25 września, 2022

Termin: 30.04-3.05.2020 roku. Zapraszamy 🙂

Przykładowy program:

Dzien 1 : Wyjazd ok. godz. 5.00 przejazd przez Polskę, Czechy. Czas wolny w Kromieryżu: Przejazd do Brna-zakwaterowanie w hotelu, spacer po Starówce: min Rynek, Ratusz, Wzgórze Katedralne. Obiadokolacja w hotelu.

Dzien 2 : 8.00 śniadanie, przejazd do Mikulova: Piękne okolice usiane winnicami i białymi skałami, a w cieniu tutejszego zamku bajkowe miasto Mikulov, spacer po mieście – wzgórze Zamkowe, Kozi Hradek -punkt widokowy. Następnie zwiedzanie zamku Lednice – dawnej rezydencji Lichtensteinów, Spacer Ogrodem Europy w zespole pałacowym Lednice. Podczas stuleci powstawał tutaj wyjątkowy kompleks parkowy pełen szlachetnych drzew, romantycznych budowli, stawów i przepięknych zakątków. Valtickie Podziemia – degustacja wina.

Dzien 3 : 7.00 Śniadanie, WIEDEN: Wycieczka objazdowa po mieście: Reprezentacyjna ulica Ringstrasse wokół, której znajdują się najbardziej znane zabytki. Spacer z przewodnikiem: Hofburg, Ogród Różany, Kolumna wotywna, Katedra Szczepana, Opera. Przejazd do Ogrodów Shounbrunn- letniej rezydencji Habsburgów. Spacer do Glorietty, Fontanny Neptuna, ruin Kartaginy., Dom Hunderwassera. Wjazd na Kahlenberg– piękna panorama miasta. Kahlenberg to miejsce, gdzie rozstrzygnęły się losy chrześcijańskiej Europy w XVIII wieku. Powrót do hotelu na obiadokolacje.

Dzień 4 śniadanie: wykwaterowanie. Przejazd do Morawskiego Krasu – krainy tysiąca jaskiń, zwiedzanie Jaskini Punkvy – rejs łodziami w podziemnym labiryncie, przepaść Macocha – jedna z najsłynniejszych w Europie. Następnie zwiedzanie Ołomuńca, któremu przewodzi Kolumna Przenajświętszej Trójcy wpisana do rejestru UNESCO, jest drugim po Pradze najważniejszym obiektem chronionym w Republice Czeskiej. Wyjazd w drogę powrotną . Przyjazd ok 22.00-24.00 na miejsce zbiórki.

Cena: 870 PLN/ osoba/grupa min. 42 os.

Cena zawiera:

– przejazd autokarem

Na Bilety wstępu; należy przeznaczyć ok 800 czk.

– 3 noclegi w Brnie hotel 3*

– opieka pilota

– wyżywienie: 3 śniadania, 3 obiadokolacje

– usługa przewodnika w j.polskim w Wiedniu, Ołomuńcu

– ubezpieczenie KL i NNW

Zgłoszenia i wpłaty zadatków w wysokości 170 zł wraz z danymi uczestników do dnia 1 marca 2020 roku osobiście lub mailowo do Przewodniczącej Regionu : (ipawlodawa@interia.pl), Dorotki Bieleckiej w Lublinie lub przedstawicieli Regionu IPA Włodawa w Placówkach SG – Sławek Łakuta w Sławatyczach, Arek Gaj w Dołhobrodach, Wojciech Bandachowski w Terespolu i Andrzej Szawuła w Chełmie.

Wpłaty można dokonać na konto Regionu IPA Włodawa z dopiskiem MORAWY 2020 : IPA Region Włodawa, Al. J.Piłsudskiego 51, 22-200 Włodawa

nr rachunku : 22160014621882870970000001

Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z winy uczestnika. Pozostałe wpłaty do 1 kwietnia 2020 roku

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social