poniedziałek, 28 listopada, 2022

Dzień dziecka służb mundurowych we Włodawie

 

28 maja 2016 roku we Włodawie odbył się kolejny już piknik rodzinny służb mundurowych. W obchodach Międzynarodowego Dnia Dziecka udział wzięło ponad 170 dzieci. Tradycyjnie jako goście honorowi świętowali z nami nasi przyjaciele ze Stowarzyszenia „ Lepsze jutro”.

 

DSC_0570

W minioną sobotę na placu przy Zespole Szkół przy ul. Modrzewskiego we Włodawie odbył się piknik rodzinny służb mundurowych z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Była to już czwarta bardzo udana i niezwykle huczna impreza służb mundurowych powiatu włodawskiego. Organizatorami były Włodawskie Związki Zawodowe Służby Więziennej, Straży Pożarnej, Policji, Straży Granicznej oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region we Włodawie.

DSC_0447

Frekwencja, pogoda i humory dopisały – były gry i zabawy, konkurencje sportowe i zręcznościowe. Można było obejrzeć i usiąść w prawdziwych pojazdach służbowych, rowerze z prawdziwym silnikiem, polecieć w chmury na strażackim wysięgniku, sprawdzić się na ściance wspinaczkowej pod fachowym okiem instruktorów wspinaczki z Zespołu Szkół we Włodawie, pozjeżdżać na dmuchanych zjeżdżalniach z firmy „Ufo – Buffo” z Dołhobród a na osłodę spróbować waty cukrowej, ciastek, lodów i innych specjałów przygotowanych zarówno dla dzieci jak również dorosłych.

DSC_0579

W mundurowych obchodach Dnia Dziecka uczestniczyło przeszło 170 dzieci i co najmniej tyle samo rodziców. Tradycyjnie razem z mundurowymi dziećmi świętowali podopieczni Stowarzyszenia „ Lepsze Jutro”.

DSC_0440

 

Serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc w organizacji tego Święta!

Servo per amikeco
Przewodnicząca Regionu Włodawa
Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji
Bożena Szymańska

 

 

Tekst : Bożena Szymańska

Zdjęcia : Artur Ambrozik

Tags: ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social