piątek, 9 grudnia, 2022

JESTEM, ABY POMAGAĆ”

Tak Kinga mówi o swoim spełnionym dziecięcym marzeniu, jakim była praca w policji.

mł.asp. KINGA Szweda (WICEMISTRZYNI ŚWIATA, MISTRZYNI EUROPY, DWUKROTNA ABSOLUTNA MISTRZYNI POLSKI W FITNESS SYLWETKOWYM W 2014R), drobna niespełna 31 letnia szatynka, w policji chciała pracować od zawsze. W 2006 roku to marzenie się spełniło. W swojej zawodowej karierze Kinga od początku pracowała w Komendzie Powiatowej Policji w Tucholi, ostatnio w zespole ds. nieletnich, pracuje z dziećmi.

Jeszcze do niedawna walczyła z przestępczością. Zawsze zdrowa, pełna energii, wytrwale dążyła do wyznaczonych sobie celów. A poprzeczkę stawiała zawsze wysoko…

W 2012 r. Mikołaj, chłopak Kingi, który jest instruktorem kulturystyki oraz fitness namówił do rozpoczęcia przygody z siłownią. Po kilku miesiącach intensywnych treningów pod jego okiem pojawiła się decyzja o starcie w debiutach kulturystycznych. Tak też się stało. Na zawodach tych Kinga wygrała swoją kategorię wzrostową oraz kat. OPEN. Potem były kolejne starty i kolejne sukcesy: Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce i Fitness w Żelistrzewie – I miejsce, Mistrzostwa Pomorza w kulturystyce I Fitness- I miejsce, Mistrzostwa Polski w Kulturystyce I Fitness- I miejsce w kat. OPEN, Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne w Słupsku – I miejsce, Mistrzostwa Europy w Santa Susanna w Hiszpanii – I miejsce i wreszcie Mistrzostwa Świata w Fitness w Kanadzie- II miejsce. To tylko niektóre z wielu sukcesów, które osiągnęła.

Sport ten wymagał od Kingi poświęcenia praktycznie w każdej dziedzinie życia- codzienne kilkugodzinne treningi, restrykcyjna dieta, odpowiednia regeneracja, zero używek, alkoholu, imprez. To wszystko trzeba było pogodzić jeszcze z zawodową pracą. Okazało się to możliwe tylko dzięki jej ogromnemu samozaparciu, silnej woli i dyscyplinie której musiała się poddać. Gdyby nie to, tych sukcesów nigdy by nie było. Jednak dała radę, ponieważ jest osobą, która nigdy nie poddaje się bez walki i nie wybiera „pójścia na łatwiznę”. Jej motto, które od zawsze powtarza:

„ PRAWEM ŻYCIA JEST WALKA, DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ”

Teraz Kinga stoi przed najważniejszą i najtrudniejszą walką jaką człowiek może stoczyć, WALKĄ O SWOJE ŻYCIE!!

2 miesiące temu świat Kingi zawalił się… DIAGNOZA: zaawansowane stadium nieoperacyjnego raka żołądka… lekarze, badania, szpital… z każdym dniem, z każdym badaniem, nadzieja Kingi na wyzdrowienie oddalała się. Polska rzeczywistość, nie pozostawia złudzeń… po wielu tygodniach walki w szpitalu, odesłano ja do hospicjum…

Dopóki walka trwa jest nadzieja… a Kinga walczy i chce ŻYĆ!! Do tej pory to ona pomagała innym, teraz to ona potrzebuje pomocy.

I tu właśnie zaczyna się kolejny problem.

Znaleźliśmy klinikę w Niemczech, która jest w stanie podjąć się próby wyleczenia Kingi.

Niestety koszty leczenia znacznie przekraczają możliwości finansowe najbliższych Kingi…

Tylko dzięki wsparciu finansowym Państwa mamy szanse zawalczyć o zdrowie i życie Kingi… Każda nawet najmniejsza wplata się liczy!

Na 3 tygodniowy pobyt w zagranicznej klinice potrzeba:

60 000 zł

Razem możemy więcej!!!!

Pomóżmy jej wygrać walkę z tą ciężką chorobą, żyć dalej i kontynuować misję służenia innym.

Możesz również dokonać wpłaty na subkonto Fundacji Forani:

24 1750 0012 0000 0000 3287 3456

UWAGA !!!

W tytule przelewu prosimy koniecznie wpisać:

„DAROWIZNA Kinga Szweda”

Możesz też pomóc Kindze przekazując 1% podatku.

Wpisz numer KRS Fundacji Forani:

0000420954 i cel szczegółowy: Pomoc Kinga Szweda

Tekst i zdjęcia : źródło : https://zrzutka.pl/kinga

 

Aktualizacja :

Udało się zebrać pieniądze dla Kingi Szwedy! Internauci nie zawiedli! W jeden dzień udało się zebrać 60 tys. zł, potrzebnych na leczenie Kingi Szwedy, policjantki i mistrzyni fitness sylwetkowego. Trwa zbiórka na kolejne etapy leczenia.  Źródło : http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Kinga-Szweda-zbiorka-pieniedzy-zakonczona.-Udalo-sie-zebrac-srodki-00028890

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social