piątek, 9 grudnia, 2022

INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION
MIĘDZYNARODOWE STOWARZYSZENIE POLICJI
LUBELSKA GRUPA WOJEWÓDZKA IPA

NIEZALEŻNY SAMORZĄDNY
ZWIĄZEK ZAWODOWY POLICJANTÓW
ZT KWP W LUBLINIE

 

Lublin, dnia 25.02.2011 r.

Augustów, Wilno 2011

KOMENDY MIEJSKIE POLICJI, KOMENDY POWIATOWE POLICJI, KOMISARIATY POLICJI /woj. lubelskiego – wszyscy/ WYDZIAŁY KWP, SAMODZIELNE STANOWISKA KWP, ZARZĄD XV CBŚ KGP

Koleżanki i Koledzy

Zarząd LUBELSKIEJ GRUPY WOJEWÓDZKIEJ IPA wspólnie z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów KWP w Lublinie organizują wycieczkę do AUGUSTOWA i WILNA dla swoich członków oraz ich rodzin w dniach 3 – 5 CZERWCA 2011 roku. Koszt wycieczki – 250 zł. od osoby /cena dotyczy również członków rodzin/.

W przypadku innych chętnych, jeżeli organizatorzy będą dysponowali wolnymi miejscami cena od osoby wynosi 300 zł. Cena zawiera: transport, dwa noclegi, dwa śniadania i dwie obiadokolacje, ubezpieczenie NNW, opiekę przewodnika w Wilnie i Suwalskim Parku Krajobrazowym, rejs statkiem po jeziorach augustowskich.

Warunkiem realizacji wycieczki jest utworzenie 44 osobowej grupy.

 

Przewidywany program wycieczki:

DZIEŃ I – 3 czerwca /piątek/

Wyjazd z Lublina /parking przy KWP/ godz. 6.00, przejazd do Augustowa, po przyjeździe zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych – wszystkie pokoje z łazienkami i TV. Po zakwaterowaniu o godz. 16.00 rejs statkiem.

Trasa rejsu przebiega przez następujące akweny wodne: Rzeka Netta – Jezioro Necko – Rzeka Klonownica – Jezioro Białe – Śluza w Przewięzi – Jezioro Studzieniczne. Statki wypływają z Portu w Augustowie i powracają do tego samego miejsca. Trasa ta przyjęła nazwę trasy „Papieskiej”, którą z Augustowa do Studzienicznej 9 czerwca 1999 r. statkiem Żeglugi Augustowskiej przepłynął Papież Jan Paweł II. Rejs w obie strony trwa od 2 godz 40 min do 3 godz. Następnie powrót do hotelu, grill lub ognisko integracyjne z muzyką /rekwizyty integracyjne do ogniska we własnym zakresie/, nocleg.

Uwaga! W tym dniu obiadokolacja w zależności od czasu przyjazdu do Augustowa może być podzielona na dwa posiłki: obiad przed rejsem i kolację do ogniska.

DZIEŃ II – 4 czerwca /sobota/

Wczesne śniadanie ok. 5.30, 6.00 wyjazd do Wilna z przewodnikiem. Zwiedzanie miasta, np: Kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu, Cmentarz na Rossie, Starówka Wileńska, Ostra Brama, Katedra Wileńska, Pomnik Adama Mickiewicza oraz czas wolny i czas na ew. zakupy. Obiad w Wilnie we własnym zakresie – 25-27,00 zł/os [chłodnik (zimna zupa z buraczkami i innymi warzywami), cepeliny (gotowane kluchy ziemniaczane z mięsem), blin żmudzki (placek z gotowanych ziemniaków nadziewany farszem mięsnym), kawa lub herbata, ciasto]. W drodze Zamek Wielkich Książąt Litewskich w Trokach (zwiedzanie z zewnątrz). Dla chętnych istnieje możliwość zorganizowania przekąski regionalnej w Trokach [(2 kibiny + rosół) Kibin – karaimski pieróg nadziewany mięsem] koszt ok.15 zł. Powrót do hotelu około godz. 20-21.00. Obiadokolacja ew. ognisko lub grill /rekwizyty do ogniska we własnym zakresie/. Czas wolny na augustowskie noce, nocleg.

Uwaga! Przed wyjazdem na Litwę będzie okazja do wymiany złotówek.

DZIEŃ III – 5 czerwca /niedziela/

ok. 8.00 śniadanie. Następnie wyjazd z przewodnikiem w okolice Augustowa, Suwalski Park Krajobrazowy, najwyższe wzniesienia 258 m n.p.m. (Bieszczady Północy), Smolniki punkt widokowy, 13-14.00 obiad /dania regionalne/ w restauracji Jelonek w Jeleniewie we własnym zakresie koszt ok. 25 zł. Następnie powrót do Lublina.

Przewidywany powrót do Lublina w godzinach 22-23.00.

 

O uczestnictwie w wycieczce decyduje kolejność wpłat z zachowaniem pierwszeństwa dla członków Zarządu Terenowego NSZZP KWP w Lublinie oraz członków LGW IPA. Wpłaty przyjmuje kol. Adam Kalicki – Wydział Wywiadu Kryminalnego KWP w Lublinie; pok. 349; tel. sł. 811 4534, kom. 723 688 723.

Z uwagi na konieczność potwierdzenia rezerwacji OSTATECZNY TERMIN WPŁAT 31.03.2011.

Wpłata nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z winy uczestnika.

Zarząd Terenowy NSZZP Zarząd Lubelskiej

KWP w Lublinie Grupy Wojewódzkiej IPA

Tags: , , , , , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social