piątek, 9 grudnia, 2022

W dniach 3 i 4 lipca 2020 roku tradycyjnie świętowaliśmy kolejną – już 13 rocznicę powołania naszego Regionu.

W tym roku z okazji urodzin Regionu IPA Włodawa oraz odwiedzin kolegów i koleżanek z Regionu IPA Tarnów, IPA Nowy Sącz, naszych członków, przyjaciół i zasłużonych obchody rozpoczęliśmy od zwiedzania Muzeum J.I.Kraszewskiego w Romanowie. Wielu z nas było tam pierwszy raz i byliśmy zaskoczeni bogactwem zbiorów i historią miejsca. Paniom z Muzeum dziękujemy za niesamowite opowieści, całą masę ciekawostek i piękny czas.

http://www.muzeumkraszewskiego.pl/

Po zwiedzaniu pojechaliśmy do Sławatycz skąd po krótkim spacerze po malowniczej okolicy i zjedzeniu tradycyjnych najlepszych na świecie lodów udaliśmy się nad Bug. Tam czekały na nas kolorowe kajaki. Organizatorem kajakowej przygody był tradycyjnie Zasłużony dla IPA Polska kol. Marek Pomietło: https://kajakowaprzygoda.pl

Zanim wsiedliśmy do kajaków organizator przygotował nas do pływania na tak wysokim stanie wody przeprowadzając w przystępnej formie szczegółowe szkolenie z kajakarstwa. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i zdyscyplinowaniu grupy obyło się bez niespodzianek. W tym roku przepłynęliśmy trasę ze Sławatycz do Szostak. Towarzystwo było fantastyczne, pogoda jak zawsze bajeczna a widoki niezapomniane!

Gorąco polecamy kajaki na Bugu 🙂

Na zakończeniu trasy czekał na nas regionalny poczęstunek Panny Apteczkowej serwującej przepyszne i ekologiczne Frykasy z Kodnia ( https://www.facebook.com/FrykasyzKodnia ).

https://www.facebook.com/FrykasyzKodnia

Wieczorem spędziliśmy czas przy pysznym jedzeniu i w cudownej atmosferze w lokalu Cwał w Okunince. Była to okazja do wręczenia w imieniu Prezydenta IPA Polska legitymacji Zasłużonym dla IPA Polska oraz nowym członkom Regionu, a także realizacji wyzwania w ramach GaszynChallenge.

Na spotkaniu czekała nas m.in. piękna niespodzianka od Jacka Rydwańskiego z IPA Complex, cała masa serdeczności i życzeń urodzinowych, pięknych prezentów i na koniec pyszny urodzinowy tort 🙂

Dziękujemy wszystkim za obecność i już dziś zapraszamy na kolejne urodziny Regionu – za rok – tradycyjnie w pierwszy weekend lipca zgodnie z ustaleniami przemierzymy kajakiem trasę Jabłeczna – Kodeń.

Do zobaczenia 🙂

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social