20.1 C
Włodawa

CHOINKA DZIECI SŁUŻB MUNDUROWYCH 2017

POLECAMY - Najnowsze Wpisy

CHOINKA DZIECI SŁUŻB MUNDUROWYCH 2017

5 lutego 2017 roku w hali sportowej Zespołu Szkół przy ul. Modrzewskiego we Włodawie, odbyła się kolejna wspólna Choinka dzieci Służb Mundurowych. Tradycyjnie już organizatorami tej fantastycznej imprezy były Związki Zawodowe Policji, Straży Granicznej, Służby Więziennej oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region we Włodawie. Jak zwykle również udział w zabawie brały dzieci ze Stowarzyszenia „ Lepsze Jutro”.

Od rana na hali sportowej bawiło się blisko 200 dzieci i drugie tyle rodziców. Tradycyjnie już dzieci oblegały „dmuchańce”, animatorzy Bogusia i Krzysztof Górscy zapewniali wszechstronne atrakcje z wielkim zaangażowaniem wypełniając dzieciom czas, serwując szeroką gamę gier, zabaw, quizów. Prócz dmuchańców, tradycyjnego malowania twarzy przez Panią Agnieszkę, oraz pasjonujących konkursów z nagrodami dla maluchów – nieco starsi uczestnicy zabawy mogli spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, gdzie bezpieczeństwa pilnowali instruktorzy wspinaczki z Zespołu Szkół we Włodawie.

Tradycyjnie bawili się z nami nasi przyjaciele ze Stowarzyszenia „Lepsze jutro” którzy wspólnie z „mundurowymi” rówieśnikami powitali wyczekiwanego gościa z całą furą prezentów. Mikołaj  zanim rozdał wyczekiwane prezenty bawił się i tańczył z dziećmi a do zabawy włączył również rodziców.  Każde z dzieci miało możliwość przytulić się do Mikołaja i zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie.

Na zmęczonych szaleństwami, głodnych i spragnionych czekały ciastka i napoje przygotowane przez firmę Pana Janusza Sławińskiego „Slawex” z Włodawy.

 

Serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc w organizacji imprezy – w szczególności pomocnikom Mikołaja z Regionu IPA Włodawa. Kolejna tak duża – tym razem plenerowa impreza dla dzieci 27.05.2016 roku. Już  dziś zapraszamy!

 

 

Fot. D.D, M.N, B.Sz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Przewodnicząca
Przewodniczącahttps://ipa.wlodawa.eu
Bożena Szymańska – IPA Włodawa

Nowe Wpisy

Prognoza Pogody

Włodawa
zachmurzenie duże
20.1 ° C
20.1 °
20.1 °
54 %
5.5kmh
98 %
wt.
22 °
śr.
26 °
czw.
20 °
pt.
24 °
sob.
24 °

Polecamy

Nasze plany :)

Pierwszy kwartał 2024 roku już za nami, a co jeszcze przed nami ? Zainteresowanych poszczególnymi wydarzeniami proszę o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za wydarzenie lub...

32 Finał WOŚP z IPA Włodawa

We Włodawie, Lublinie, Warszawie i wielu innych miejscach w kraju i za granicą nasi członkowie po raz kolejny aktywnie włączyli się w działania na...

Nowy Rok – nowe plany :)

Plany na rok 2024 będą na bieżąco modyfikowane więc zaglądajcie co jakiś czas 🙂 Wstępnie nasze plany to : Karnawałowy bal służb mundurowych w Okunince –...