poniedziałek, 28 listopada, 2022

 

Wczoraj od godziny 11 na boisku przy Zespole Szkół przy ul. Modrzewskiego we Włodawie odbył się już Trzeci Dzień Dziecka Służb Mundurowych. Była to już kolejna bardzo udana i niezwykle huczna impreza służb mundurowych powiatu włodawskiego. Organizatorami ponownie były Włodawskie Związki Zawodowe Służby Więziennej, Straży Pożarnej, Policji, Straży Granicznej oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region we Włodawie.

3

W mundurowych obchodach Dnia Dziecka uczestniczyło przeszło 150 dzieci i co najmniej tyle samo rodziców. Po raz kolejny już dzieci mogły do woli hasać na dmuchańcach z firmy „Ufo – Buffo” z Dołhobród, umalować twarz, bawić się z zaprzyjaźnionymi dziećmi ze Stowarzyszenia „ Lepsze Jutro”, czy też wspinać się na ściankę wspinaczkową na hali sportowej pod fachowym okiem instruktorów wspinaczki z Zespołu Szkół we Włodawie.

8

Podczas imprezy odbyły się pokazy sprzętu służb mundurowych – największą popularnością dzieci i rodziców cieszył się podnośnik Straży Pożarnej, który wznosił śmiałków na wysokość blisko 20 m. Włodawa z tej wysokości wygląda jeszcze piękniej.

4

11312888_960926010639286_7702103561973332667_oDzieci mogły z bliska obejrzeć wóz Straży Granicznej wyposażony w kamerę termowizyjną, wsiąść do wozów strażackich, policyjnych, na policyjnego quada czy też na motocykle zaprzyjaźnionej grupy motocyklowej Riders Włodawa.2

5

Po tak wielkim wysiłku dzieci i dorośli uzupełniali kalorie i płyny w kącikach gastronomicznych – serwowano zimne napoje oraz pyszne jedzenie – ciastka, słodycze, pizzę, watę, popcorn oraz przepyszną kiełbaskę i bigos przygotowane przez Zakład Karny we Włodawie.

Serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc w organizacji tego Święta!

Servo per amikeco
Przewodnicząca Regionu Włodawa
Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji
Bożena Szymańska

 

 

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social