15.5 C
Włodawa

Kajaki 2012

POLECAMY - Najnowsze Wpisy

Zarząd Regionu IPA Włodawa zaprasza wszystkie osoby zrzeszone w IPA wraz z rodzinami na VII spływ kajakowy „Granicami Unii Europejskiej”.

Trasa spływu rzeką graniczną Bug ze Zbereża do Orchówka liczy ok. 25 km. Planowany czas spływu ok. 5 – 6 godz.

Termin spływu 26 maj 2012 r. w godz. 9.00 – 14.00, natomiast bezpośrednio po spływie na terenie tzw. „kiszarni” w Orchówku planowane jest spotkanie towarzyskie przy ognisku.

Organizacja spływu: Zbiórka uczestników spływu we Włodawie na parkingu przy ul. Wiejskiej

(pomiędzy stadionem Włodawianki, a cmentarzem) lub przy placówce SG w Zbereżu. Godzina 9:15 przejazd z miejsca zbiórki do miejscowości Zbereże, odprawa, wodowanie kajaków i start. Organizatorzy zapewniają kajaki wraz z niezbędnym osprzętem, grupowe ubezpieczenie oraz transport uczestników do m. Zbereże w miejsce rozpoczęcia spływu. Zakończenie spływu w m. Orchówek, gdzie w altance na terenie tzw. „kiszarni”można będzie podzielić się wrażeniami i uzupełnić utracone kalorie.Zapewniamy świetną atmosferę podczas spływu i przy ognisku, a ponadto bigos, wojskową grochówkę i kiełbaski, kawę, herbatę i napoje orzeźwiające (napoje energetyczno-rozweselające uczestnicy zapewnią sobie we własnym zakresie).

Zgłoszenie udziału potwierdzone wpłatą kwoty 50 zł/osobę przyjmowane będą na konto nr 52 2490 0005 0000 4001 0009 3114 do dnia 22.05.2012 r. (termin ostateczny), a udział w spływie z uwagi na ograniczoną liczbę uczestników uzależniony jest od kolejności wpłat. Przed wpłatą proszę o kontakt telefoniczny (608210970) celem ustalenia, czy są wolne miejsca, a przy zgłoszeniu (wpłacie) należy podać nr pesel, który niezbędny jest do zawarcia ubezpieczenia.

Wpłata kwoty 50 zł pokrywa koszty: wynajmu kajaków, ubezpieczenia, dowozu na start, upominku rzeczowego dla KGW w Orchówku oraz przygotowanego posiłku (bigos, grochówka, kiełbasa na ognisko, napoje, chleb, smalec domowy i ogórki kiszone), natomiast napoje energetyczne każdy uczestnik zabezpiecza sam wg uznania. Koordynatorem spływu z ramienia IPA Region Włodawa jest Krzysztof Paszkiewicz tel. 609930540, email: krzyspa@o2.pl.

Organizatorzy zastrzegają, iż z uwagi na zbyt małą liczbę chętnych (min. 20 osób) spływ może się nie odbyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowe Wpisy

Prognoza Pogody

Włodawa
zachmurzenie duże
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
64 %
2kmh
100 %
pt.
16 °
sob.
22 °
niedz.
24 °
pon.
25 °
wt.
28 °

Polecamy

Nasze plany :)

Pierwszy kwartał 2024 roku już za nami, a co jeszcze przed nami ? Zainteresowanych poszczególnymi wydarzeniami proszę o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za wydarzenie lub...

32 Finał WOŚP z IPA Włodawa

We Włodawie, Lublinie, Warszawie i wielu innych miejscach w kraju i za granicą nasi członkowie po raz kolejny aktywnie włączyli się w działania na...

Nowy Rok – nowe plany :)

Plany na rok 2024 będą na bieżąco modyfikowane więc zaglądajcie co jakiś czas 🙂 Wstępnie nasze plany to : Karnawałowy bal służb mundurowych w Okunince –...