20.1 C
Włodawa

Nowe legitymacje na Nowy Rok :)

POLECAMY - Najnowsze Wpisy

Wraz z życzeniami wszelkiej wspaniałości w Nowym Roku informuję, że osoby, które opłaciły składki na ten rok mogą już odbierać nowe legitymacje potwierdzające przynależność do IPA w 2023 roku. Ważne legitymacje uprawniają do szeregu zniżek i są honorowane na niemal całym świecie. Legitymacje, naklejki i gadżety po opłaceniu składki ( 100 zł) odbieramy u przedstawicieli Regionu IPA Włodawa w poszczególnych służbach. Można je też odbierać u Przewodniczącej Regionu. Nasi w Kraju otrzymają je tradycyjnie pocztą:)

Od 1 stycznia można już opłacać składki na nowy okres członkostwa. Składka na 2023 rok zgodnie z Uchwałą Prezydium LGW to 120 zł dla nowych członków ( tj. wstępujących do IPA w 2023 roku ) oraz 100 zł dla ” starych ” członków. Odbiór legitymacji, naklejek i gadżetów następuje po opłaceniu składki. Zachęcam do jak najszybszego regulowania składek – osoby, które opłacą je do 14 lutego otrzymają dodatkowy limitowany gadżet 🙂

W tym roku mamy wybory, więc proszę o zakończenie opłacania składek maksymalnie do 15 marca, by zakończyć rozliczenia z LGW i IPA Polska.

Odbiór legitymacji, naklejek i gadżetów oprócz osobistego odbioru u Przewodniczącej odbywać się będzie u : kol. Dorotki Bieleckiej – Łakuty w KMP w Lublinie, Beaty Bocian – Najdy w KPP w Parczewie, Eweliny Kaczmarek i Marka Korzeniewskiego w Sławatyczach, Wojtka Bandachowskiego w PSG w Terespolu/ Janowie/ B.Podl., Arka Gaja w PSG w Dołhobrodach i PSG we Włodawie, Andrzeja Szawuły w KGSG, Mariusza Pietrasa w OPP w Lublinie i Łukasza Grabczuka w NOSG Chełmie.

Wpłat należy dokonywać na konto Regionu IPA Włodawa, które prowadzone jest przez bank BNP Paribas lub wyjątkowo do przedstawicieli Regionu, którzy rozprowadzają legitymacje.

Dane do wpłaty:

IPA Region Włodawa, Al. J.Piłsudskiego 51, 22-200 Włodawa

nr rachunku : 22160014621882870970000001

Zasłużeni i wszyscy, którzy chcą wesprzeć naszą działalność mogą przekazać darowizny ( ważne żeby zaznaczyć, że jest to “Darowizna na działalność statutową Regionu IPA Włodawa ” ) przez wpłatę dowolnej kwoty na konto :

LUBELSKA GRUPA WOJEWÓDZKA IPA, UL. NARUTOWICZA 73 20-019 LUBLIN, nr konta : 15 2030 0045 1110 0000 0357 5740

z dopiskiem “Darowizna na działalność statutową Regionu IPA Włodawa ”

Pamiętajcie, że przekazane darowizny można odliczyć od podatku.

Proszę również o weryfikację danych na legitymacjach i w przypadku błędów proszę o kontakt. Za pośrednictwem poczty  ipawlodawa@interia.pl albo smsem proszę przesyłać informacje o zmianach kontaktowych numerów telefonów, adresów e-mail, nazwiska, statusu czy miejsca służby.

W razie pytań proszę o kontakt

z życzeniami najlepszego zdrowia i uściskami na Nowy Rok–

Wasza Przewodnicząca

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Przewodnicząca
Przewodniczącahttps://ipa.wlodawa.eu
Bożena Szymańska – IPA Włodawa

Nowe Wpisy

Prognoza Pogody

Włodawa
zachmurzenie duże
20.1 ° C
20.1 °
20.1 °
54 %
5.5kmh
98 %
wt.
22 °
śr.
26 °
czw.
20 °
pt.
24 °
sob.
24 °

Polecamy

Nasze plany :)

Pierwszy kwartał 2024 roku już za nami, a co jeszcze przed nami ? Zainteresowanych poszczególnymi wydarzeniami proszę o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za wydarzenie lub...

32 Finał WOŚP z IPA Włodawa

We Włodawie, Lublinie, Warszawie i wielu innych miejscach w kraju i za granicą nasi członkowie po raz kolejny aktywnie włączyli się w działania na...

Nowy Rok – nowe plany :)

Plany na rok 2024 będą na bieżąco modyfikowane więc zaglądajcie co jakiś czas 🙂 Wstępnie nasze plany to : Karnawałowy bal służb mundurowych w Okunince –...