środa, 7 grudnia, 2022

Bal, termy, kulig, ognisko to tylko część atrakcji, które towarzyszyły ostatkom w Regionie IPA Nowy Targ, w którym brali udział członkowie naszego Regionu. Odwiedziliśmy naszych przyjaciół w Nowym Sączu, Białce, Lipnicy, Zakopanem…To był niezwykle intensywny chociaż, jak zwykle za krótki wyjazd.

W dniach 22 – 24 lutego 2019 roku członkowie Regionu IPA Włodawa udali się do Nowego Targu, gdzie w restauracji Skalny Dworek spotykaliśmy się na Balu Karnawałowym organizowanym przez Region IPA Nowy Targ. Na balu bawiło się ponad 200 osób z poszczególnych Grup i Regionów IPA, jak również przyjaciół IPA. Wyśmienita zabawa trwała do białego rana. W kolejnych dniach naszego pobytu m.in. korzystaliśmy z wodnych atrakcji w Termach, braliśmy udział w kuligu, ognisku, zabawach z kapelą góralską i wielu innych regionalnych atrakcjach. Odwiedziliśmy naszych przyjaciół w Nowym Sączu, Białce, Lipnicy, Zakopanem… To był niezwykle intensywny chociaż jak zwykle za krótki wyjazd.

Dziękujemy Mateuszowi – Przewodniczącemu Regionu IPA Nowy Targ za zaproszenie, perfekcyjne przygotowanie imprezy i niezapomniane wrażenia!

Tekst/zdjęcia : Przewodnicząca

Tags: ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social