20.1 C
Włodawa

Szlakiem Polskich Granic Galeria

POLECAMY - Najnowsze Wpisy

W imieniu uczestników chciałbym podsumować tegoroczną edycję naszego rajdu. W rajdzie uczestniczyło 10 osób (jedna kobieta koleżanka Iwona). Pokonaliśmy trasę z Białegostoku do Kętrzyna jeden dzień bawiąc na Litwie w m. Druskienniki i Lazdijai.

Po zsumowaniu pięciu dni na rowerze nasze osiągnięcia są następujące: średnia z każdego dnia powyżej 22 km/h (lepiej niż w ubiegłym roku ;)lata lecą, a my się rozkręcamy.

Całkowity pokonany dystans to 463 km. Trzy etapy dzienne powyżej 100 km każdy. Rzeczywisty czas jazdy (na siodełku wykręcone nogami) dziennie nie więcej niż 6 godzin. Max. prędkość 52,4 km/h. Kategoria wiekowa(średnia) uczestników nie dotyczy kol. Iwony M4.

Dziękujmy naszym patronom honorowym Prezydentowi SP, Komendantom SG i Policji, Prezydium Regionu IPA Włodawa, p. Naczelnik Transportu z KWP Lublin, Lubelskiej Grupie Wojewódzkiej, Wójtowi Gminy Włodawa p. Tadeuszowi Sawickiemu, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej z Krasnegostawu z jej Prezesem p. Tadeuszem Badachem, Powiatowemu Ośrodkowi Wsparcia „PRZYSTAŃ” we Włodawie p. Dorocie Ostrowskiej, Ilce Cibulskasowi za poświęcenie swojego czasu, naszemu kierowcy Krzysztofowi Królowi oraz tym wszystkim, którzy nas wsparli i pomogli w organizacji oraz na trasie.

„SERVO PER AMIKECO” -”SŁUŻYĆ POPRZEZ PRZYJAŹŃ”.

 

Powstała największa galeria fotografii  z Naszej II edycji rajdu „Szlakiem polskich granic” , którą zamieściliśmy na naszej stronie. Zapraszamy  do oglądania zdjęć.

Rozpoczęliśmy  dniu 29 maja. i tak leciało

[nggallery id=11]

Dziękujemy autorom zdjęć za udostępnienie swoich materiałów.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowe Wpisy

Prognoza Pogody

Włodawa
zachmurzenie duże
20.1 ° C
20.1 °
20.1 °
54 %
5.5kmh
98 %
wt.
22 °
śr.
26 °
czw.
20 °
pt.
24 °
sob.
24 °

Polecamy

Nasze plany :)

Pierwszy kwartał 2024 roku już za nami, a co jeszcze przed nami ? Zainteresowanych poszczególnymi wydarzeniami proszę o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za wydarzenie lub...

32 Finał WOŚP z IPA Włodawa

We Włodawie, Lublinie, Warszawie i wielu innych miejscach w kraju i za granicą nasi członkowie po raz kolejny aktywnie włączyli się w działania na...

Nowy Rok – nowe plany :)

Plany na rok 2024 będą na bieżąco modyfikowane więc zaglądajcie co jakiś czas 🙂 Wstępnie nasze plany to : Karnawałowy bal służb mundurowych w Okunince –...