20.1 C
Włodawa

VII Drużynowe Zawody wędkarskie Policjantów Garnizonu Lubelskiego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie.

POLECAMY - Najnowsze Wpisy

zawody 2016 140

 

Dziś w Okunince zakończyły się VII Drużynowe Zawody Wędkarskie Policjantów Garnizonu Lubelskiego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. Tym razem w zawodach brała udział również reprezentacja Regionu IPA Włodawa. Drużynowo zwyciężyła drużyna KMP Chełm, w kategoriach indywidualnych policjanci z KMP Lublin.

 

W ostatnich dniach ziemia włodawska była miejscem kolejnych już  – siódmych zmagań  funkcjonariuszy służb mundurowych – wędkarzy – o Puchar Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie. Organizatorami zawodów był Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. lubelskiego i Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów we Włodawie. Do udziału w zawodach zaproszono również reprezentację Regionu IPA Włodawa.

            Zawody odbyły się w dwóch konkurencjach – łowienie gruntowe na jeź. Glinki i łowienie spiningowe na jeź. Białym. W zawodach wystartowali reprezentanci 12 drużyn z garnizonu lubelskiego.

            W dwudniowych zmaganiach najlepszymi okazali się drużynowo funkcjonariusze KMP Chełm. Najlepszym zawodnikiem został – Artur Popławski z KMP Lublin, a największą rybę złowił Paweł Więsztal z KMP Lublin.  II miejsce zajęli funkcjonariusze  Komendy Miejskiej w Lublinie, a III miejsce zajęła drużyna OPP w Lublinie.

             Uczestnicy zawodów z rąk Komendanta Powiatowego Policji we Włodawie mł.insp.  Mariusza Siegiedy oraz przedstawicieli Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. lubelskiego i Zarządu Terenowy NSZZ Policjantów we Włodawie otrzymali puchary, dyplomy i drogocenne nagrody. Każdy z zawodników dostał również pamiątki z zawodów.

Kolejne zawody już za rok.

Gratuluję wszystkim zawodnikom!

Tekst : Bożena Szymańska

Zdjęcia :  Anna Kołodziej/Adam Łuszczyk/Bożena Szymańska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Przewodnicząca
Przewodniczącahttps://ipa.wlodawa.eu
Bożena Szymańska – IPA Włodawa

Nowe Wpisy

Prognoza Pogody

Włodawa
zachmurzenie duże
20.1 ° C
20.1 °
20.1 °
54 %
5.5kmh
98 %
wt.
22 °
śr.
26 °
czw.
20 °
pt.
24 °
sob.
24 °

Polecamy

Nasze plany :)

Pierwszy kwartał 2024 roku już za nami, a co jeszcze przed nami ? Zainteresowanych poszczególnymi wydarzeniami proszę o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za wydarzenie lub...

32 Finał WOŚP z IPA Włodawa

We Włodawie, Lublinie, Warszawie i wielu innych miejscach w kraju i za granicą nasi członkowie po raz kolejny aktywnie włączyli się w działania na...

Nowy Rok – nowe plany :)

Plany na rok 2024 będą na bieżąco modyfikowane więc zaglądajcie co jakiś czas 🙂 Wstępnie nasze plany to : Karnawałowy bal służb mundurowych w Okunince –...