niedziela, 25 września, 2022

Ponad 20 osobowa grupa członków naszego Regionu z rodzinami i przyjaciółmi tradycyjnie już udała się na wspólny wyjazd na narty do Zęba. Niezastąpiony organizator tego typu wyjazdów kol. Bono jak zwykle zamówił doskonałą pogodę. Różnorodnych atrakcji było pod dostatkiem. Jeździliśmy na nartach, deskach, chodziliśmy i biegaliśmy po górach, zwiedzaliśmy okolicę, spotykaliśmy naszych przyjaciół, biesiadowaliśmy, korzystaliśmy ze SPA i uroków tego rejonu. To był naprawdę bardzo udany wyjazd z niesamowitymi ludźmi!

W dniach 21- 24 marca 2019 roku ponad 20 osobowa grupa członków naszego Regionu z rodzinami i przyjaciółmi tradycyjnie już dzięki zaangażowaniu naszego kolegi Bono udała się na wspólny wyjazd na narty do Zęba. Ząb to dla przypomnienia najwyżej położona wioska w Polsce i miejscowość naszego wspaniałego mistrza narciarstwa w skokach Kamila Stocha. Mieszkaliśmy jak co roku u naszego przyjaciela Józefa Bobaka ( http://www.owczeslawa.pl/osrodek/galeria.html).

Mimo wiosennego terminu zimy i śniegu na stoku nam nie zabrakło. Bono jak zwykle zamówił doskonałą pogodę, jeździliśmy na nartach, deskach, chodziliśmy i biegaliśmy po górach, biesiadowaliśmy, korzystaliśmy ze SPA i uroków tego rejonu a także spotykaliśmy naszych fantastycznych przyjaciół.

W czasie pobytu spotkaliśmy się m.in. z naszym przyjacielem – zasłużonym dla IPA Polska kol. Pawłem Jankowskim – ratownikiem TOPR, który m.in. opowiadał nam o projekcie Slide Challenge ( https://www.slide-challenge.com/) i pierwszej z wypraw do Wenezueli. W tej niesamowitej przygodzie uczestniczyła również flaga naszego regionu!

Uczestnikom wyprawy gratulujemy. A naszemu koledze Tomaszowi i wszystkim zaangażowanym w organizację naszego pobytu z całego serca dziękujemy za fantastyczny czas. Niebawem tam wrócimy!

Tekst /Zdjęcia: B.Sz

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social