środa, 7 grudnia, 2022

W ostatni weekend sierpnia Region IPA Włodawa świętował 15 rocznicę swojego powstania. Tradycyjnie już kolejne urodziny spędziliśmy na kajaku i imprezie integracyjnej.

W dniu 6 lipca 2007 roku powstał Region IPA Włodawa. Przez ten czas bardzo się rozwinęliśmy i teraz jest nas niemal 10 razy więcej i dzieje się naprawdę sporo 🙂

W tym roku obchody naszych urodzin odbyły się 27 sierpnia. Jako, że nasz Region ma siedzibę tam, gdzie się mierzy stan wody na Bugu we Włodawie – jubileusz jego utworzenia świętowaliśmy oczywiście po raz kolejny w kajaku i na wodzie. Pogoda była bajeczna i nigdzie nam się nie śpieszyło. Pełny relaks 🙂 Piękne, bezchmurne niebo, słońce, wiatr, cisza i spokój. Przepłynęliśmy trasę z Wołczyn do Trójstyku Granic – więc tylko 15 kilometrów ( mówiłam przecież, że będzie krótka trasa :). Ten wyjątkowy czas spędzali z nami członkowie naszych rodzin, przyjaciele IPA i Zasłużeni dla IPA z różnych zakątków Polski. Wieczorem spędziliśmy wspólnie czas na imprezie integracyjnej w nowej fantastycznej miejscówce naszego przyjaciela Mietka. Był najlepszy na świecie tort, całe mnóstwo pysznego jedzenia, pięknych życzeń, prezentów, tańców, śpiewów i fantastycznych rozmów. Była to okazja do podziękowania tym wszystkim, którzy poświęcają swój czas na realizację naszych statutowych działań i na których zawsze można liczyć, świętowania początku nowej drogi życia przez naszych nowożeńców Anetkę i Jarka, powitania nowych członków Regionu – Ilonki i Adriana, odnowienia starych znajomości, zawarcia nowych przyjaźni i powiększenia naszej ipowskiej rodziny.

Dziękuję Wam wszystkim za liczną obecność i wspólny cudowny czas! Ewelce, Andrzejowi, Mietkowi i Tomkowi za ogromne zaangażowanie w organizację imprezy. Było ekstra 🙂 Jesteście mistrzami 🙂

I już dziś zapraszamy na kolejne – 16 urodziny Regionu IPA Włodawa (Ufff…. coraz bliżej nam do pełnoletności. To się będzie działo : ).

Tekst : Przewodnicząca

Zdjęcia : Beata, Benka, Dorka, Bono, Mati, Korzonek.

Tags: ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social