niedziela, 25 września, 2022

W sobotę, 8 lutego 2014 roku w hali sportowej Zespołu Szkół przy ul. Modrzewskiego we Włodawie, odbyła się Pierwsza Choinka dla dzieci Służb Mundurowych. Organizatorami imprezy były Związki Zawodowe Policji, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Straży Pożarnej oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA Region we Włodawie.

Od sobotniego południa bawiło się ponad 200 dzieci i drugie tyle rodziców. Nowością w organizowanej po raz pierwszy choince były atrakcje w postaci „dmuchańców” – które zapewniła firma „Ufo – Buffo” z Dołhobród. Animatorzy wypełniali dzieciom czas, serwując szeroką gamę gier, zabaw, quizów. Nie obyło się od tradycyjnego malowania twarzy, oraz pasjonujących konkursów dla „milusińskich”. Nieco starsi uczestnicy zabawy mogli spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, gdzie bezpieczeństwa pilnowali instruktorzy wspinaczki z Zespołu Szkół we Włodawie.

 

Tradycyjnie z zaproszenia związkowców skorzystały niepełnosprawne dzieci ze Stowarzyszenia „Lepsze jutro”, które wspólnie z rówieśnikami przed godz 14 powitały wyczekiwanego gościa z Bieguna Północnego. O dziwo prezenty otrzymane z rąk tak znakomitego gościa jakim był Święty Mikołaj, nie zakończyły imprezy. Dzieci do utraty tchu korzystały z niedostępnych w okresie zimowym : „wielkiej wyspy”, „ żółtej kaczki”, „ ringu bokserskiego”, „ dżdżownicy”, oraz „ wielkiej bramki”. Na umęczonych szaleństwami czekały ciastka i napoje, tradycyjnie ufundowane przez firmę „Slawex” z Włodawy.

 

W imieniu członków wszystkich związków zawodowych funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Straży Pożarnej oraz IPA, składam serdeczne podziękowania za pomoc włożoną w organizację tak wielkiego jak na warunki włodawskie przedsięwzięcia. Bez Waszej pomocy, nasza wspólna impreza nie odbyła by się. Komendantowi Komendy Powiatowej Policji we Włodawie, Komendantowi Placówki Straży Granicznej, Dyrektorowi Zakładu Karnego, Komendantowi Państwowej Straży Pożarnej składany podziękowanie, za wsparcie naszych działań.

źródło http://www.zwnszzplu.pl

Tags: , , , , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social