niedziela, 25 września, 2022

Już można odbierać nowe legitymacje potwierdzające przynależność do IPA w 2020 roku. Legitymacje i naklejki na nowy rok znajdują się u Przewodniczącej Regionu lub przedstawicieli Regionu IPA Włodawa w poszczególnych służbach.

Wpłaty za członkostwo za 2020 rok ( 80 zł oraz nowi członkowie 100 zł) można dokonać na nowe konto Regionu IPA Włodawa prowadzone przez bank BNP Paribas

Dane do wpłaty:

IPA Region Włodawa, Al. J.Piłsudskiego 51, 22-200 Włodawa

nr rachunku : 22160014621882870970000001

Wpłat można również dokonać osobiście przy odbiorze legitymacji u przedstawicieli IPA Włodawa : w NOSG w Chełmie u kol. Andrzeja Szawuły, w PSG w Sławatyczach u kol. Sławomira Łakuty, w PSG Dołhobrody – u kol. Arkadiusza Gaj, w PSG Terespol/Janów Podl. u kol. Wojtka Bandachowskiego, w Lublinie u kol. Doroty Bieleckiej oraz w KPP we Włodawie u Przewodniczącej Regionu. Ze względów technicznych proszę o dokonywanie wpłat za członkostwo do końca 1 półrocza 2020 roku.

Przypominam, że legitymacje uprawniają m.in. do zniżek w IPA House ( wykaz obiektów na stronie IPA Polska) oraz przy różnorodnych usługach ( np. pakiety Allianz, telefonia komórkowa, wycieczki, termy Chochołów, termy Gorący Potok….). Proszę o weryfikację danych na legitymacjach.

W przypadku zmian danych członków proszę również o informowanie za pośrednictwem poczty  ipawlodawa@interia.pl o zmianach kontaktowych numerów telefonów lub adresów e-mail, nazwiska czy też miejsca służby.

Jednocześnie zapraszam na spotkanie podsumowujące miniony rok działalności naszego Regionu, które odbędzie się w dniu 25 stycznia 2020 roku  ( sobota ) o godz. 18 w Sali Narad  Komendy Powiatowej Policji we Włodawie przy al. Piłsudskiego 51. Z uwagi na konieczność podjęcia ważnych uchwał i zaplanowanie dalszej działalności  Regionu obecność Prezydium obowiązkowa. (AKTUALIZACJA : ZEBRANIE ODWOŁANE. NOWY TERMIN NIEBAWEM:))

Z noworocznymi pozdrowieniami

Servo per amikeco
Przewodnicząca Regionu Włodawa
Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji

Bożena Szymańska

P.S. Gadżety na ten rok pojawią się w II kwartale i zostaną rozdane podczas spotkania wielkanocnego 🙂 Już dziś zapraszam!

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social