niedziela, 25 września, 2022

W dniach 31.08 -2.09.2018 roku tradycyjnie już dzięki  staraniom Bona odbył się V TATRZAŃSKI ZLOT MOTOCYKLOWY MAJERCZYKÓWKA 2018. W zlocie uczestniczyło ponad 100 osób.  Podczas zlotu Bono świętował swoje okrągłe 18 urodziny. Jeszcze raz najlepszego Bono !

 

Zgodnie z tradycją po odprawie przez Komandora Rajdu Bona czwartkowego ranka wyruszyliśmy z Niedrzwicy Kościelnej w kierunku Majerczykówki.  Początek wyjazdu nie należał do przyjemnych z uwagi na wypadek Prezydenta Virusa i Małej i to, że niektórzy musieli w ostatniej chwili zrezygnować z wyjazdu – ( późniejsze toasty za ich zdrowie mamy nadzieję, że podziałały i sercem byli z nami a my z nimi).

Zakwaterowaliśmy się tradycyjnie w pensjonacie ,,Halina” w Majerczykówce – od ostatniego pobytu wprowadzono tam wiele ulepszeń. Jest jeszcze piękniej. Z tarasów, czy huśtawek podziwialiśmy niesamowitą panoramę Tatr polskich i słowackich – z naszych okien mieliśmy widok Hawrania, Lodowego, Granatów, Giewontu i Kasprowego Wierchu. Nasi kochani gospodarze przygotowali nam pyszną obiadokolację w karczmie, która jak zwykle przerodziła się w góralską biesiadę do późnych godzin nocnych.  Kolejnego dnia po obfitym śniadaniu i sprawdzeniu stanów przed Pensjonatem ,,Halina” ruszyliśmy w trasę.  Jedni ruszyli na motocyklach, inni w góry, jeszcze inni zostali przy basenie a pozostali pojechali na termy w Bukowinie, Szaflarach i Chochołowie ( mamy tam zniżki jako IPA). Wieczorem odbyła się tradycyjna biesiada góralska z kapelą góralską i DJ-em. Zabawa trwała do rana, ale w końcu Bono miał urodziny więc nie mogło być inaczej.

W sobotę korzystając z kolejnego dnia przepięknej pogody i niezwykłych możliwości terenowych – jedni udali się na spływ Dunajcem, inni ruszyli w góry, kolejni wybrali opalanie i kąpiele w basenie a jeszcze inni dalsze zwiedzanie okolic na motocyklu. Wieczorem trwała dalsza integracja i długie nocne rozmowy.

W niedzielę pojechaliśmy na mszę świętą, odwiedziliśmy grób Staszka i po długotrwałych pożegnaniach ruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Jak zwykle żal było wyjeżdżać… ale niebawem wrócimy!

Dziękujemy bardzo Jackowi Rydwańskiemu z IPA Complex za przepiękne pamiątkowe smycze. Serdecznie dziękujemy dla Bona, który jak zwykle bezbłędnie ogarniał całą załogę i pamiętał o wszystkim, Mateo za odwiedziny i wszelką pomoc oraz wszystkim za fantastyczną atmosferę. Gospodarzom z Pensjonatu Halia http://www.halina.info/ dziękujemy za zamówienie doskonałej pogody, zapewnione niezapomniane wrażenia, pyszne jedzenie i cudowną atmosferę! Już tęsknimy!

Tekst : Przewodnicząca,

Zdjęcia : Gosia,Podkan, Raper i Przewodnicząca

Tags: , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social