piątek, 9 grudnia, 2022

W dniu 20 września 2014 roku, w „Zajeździe nad Wieprzem” w Sarnach k/Ryk, wzorem lat ubiegłych, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w KWP w Lublinie wspólnie z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów w Lublinie oraz Zarządem Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (IPA), z okazji pożegnania lata z a p r a s z a j ą członków należących do NSZZ Policjantów i Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej IPA wraz z rodzinami na jubileuszowy „X PIKNIK RODZINNY Z LUBELSKIM KOZIOŁKIEM”.

Podczas pikniku przewidziano liczne atrakcje (dla ciała jak i dla ducha) zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, w tym także konkursy (z nagrodami), w których sprawnością fizyczną i intelektualną wykazać się będą mogły całe rodziny. Podczas imprezy odbędzie się aukcja charytatywna, z której dochód zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów leczenia ciężko chorej policjantki.

Przewidywany koszt imprezy, obejmujący m.in. ubezpieczenie uczestników wynosi 15 zł od osoby dorosłej i 10 zł od dziecka. Istnieje możliwość udziału osób niezrzeszonych za pełną odpłatnością – 50 zł. Organizatorzy zapewniają transport z parkingu KWP w Lublinie do miejscowości Sarny i z powrotem (ze względów technicznych ilość miejsc jest ograniczona).

Odjazd autokarów z parkingu KWP w Lublinie w dniu 20 września 2014 roku o godz. 10.00 (na spóźnialskich nie czekamy).

Osoby zainteresowane udziałem w imprezie, proszone są o kontakt z kol. Dorotą Gil (Wydział Prewencji) tel. 44-53 lub Adamem Kalickim (WWK) tel.45-34 w terminie do 11 września 2014 roku.

Ze względów technicznych ilość uczestników jest ograniczona, dlatego też liczy się kolejność zgłoszeń (wpłat).

Prezes LGW IPA Przewodniczący ZT NSZZP KWP w Lublinie

Piotr Wójcik Waldemar Dziedzic

W przypadku zainteresowania członków naszej grupy Region IPA Włodawa zorganizuje wyjazd zbiorowy.

z pozdrowieniami

Przewodnicząca Regionu IPA Włodawa
Bożena Szymańska

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social