sobota, 26 listopada, 2022

     

 

      Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy – Podatnicy! Chcielibyśmy podziękować Wam za wsparcie udzielone IPA Lublin i Regionowi IPA Włodawa w poprzednich latach i przypomnieć o możliwości wsparcia Nas również w roku 2018.

      Jesteśmy stowarzyszeniem neutralnym. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz budowanie więzi bezinteresownej przyjaźni i koleżeństwa. Naszą dewizą jest przecież „Służyć poprzez przyjaźń”.

       Zbliża się termin złożenia deklaracji podatkowych i możliwość przekazania 1% Waszego podatku na Organizacje Pożytku Publicznego. Liczymy, że po raz kolejny zdecydujecie się wesprzeć naszą działalność.

       Przekazując 1% podatku pomożesz nam rozwijać programy promujące idee porządku i bezpieczeństwa publicznego oraz przeciwdziałania patologiom społecznym; prowadzić działalność charytatywną i socjalną; wspomagać rozwój wspólnot lokalnych, upowszechniać kulturę fizyczną, sport i turystykę, wspierać szkolenia zawodowe IPA.

    Wypełniając formularz zeznania podatkowego na jego ostatniej stronie znajduje się sekcja związana z przekazywaniem 1%.  Emeryci i renciści, którzy otrzymują PIT roczny z ZER lub ZUS, nie mają obowiązku składać dodatkowego rozliczenia rocznego. Jeżeli chcą jednak przekazać 1% swojego podatku, powinni złożyć PIT-37.

– szczegóły wypełnienia pit w stałej zakładce „1% podatku dla IPA”

W przypadku woli wsparcia działań Regionu IPA Włodawa proszę o informację o wysokości przekazanego podatku, by móc się ubiegać o przekazane kwoty z IPA Polska.

Dane IPA : https://krs-pobierz.pl/international-police-association-miedzynarodowe-stowarzyszenie-policji-sekcja-polska-lubelska-grupa-wojewodzka-i5318557

Dziękujemy za wsparcie

Prezydium Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej

oraz

Prezydium Regionu IPA Włodawa

 

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social