niedziela, 25 września, 2022

W dnia 27-30.08.2015 roku odbył się II TATRZAŃSKI ZLOT MOTOCYKLOWY MAJERCZYKÓWKA 2015. Na zlocie oprócz członków Riders od IPA Włodawa spotkali się członkowie nowo powstałego klubu Riders of IPA Nowy Targ, koledzy motocykliści z Niemiec oraz członkowie zaprzyjaźnionych klubów Riders of IPA Tarnów, Nowy Sącz i Lublin.


Untitled 1

Rankiem ruszyliśmy z Niedrzwicy w kierunku Zakopanego. Pogoda dopisywała, wiatr wiał w plecy i droga przebiegała bez nieprzewidzianych zdarzeń. Wieczorem dotarliśmy w góry. Po gorącym powitaniu przez gospodarzy zakwaterowaliśmy się w pensjonacie ,,Halina” w Majerczykówce. Tam podziwialiśmy niesamowitą panoramę Tatr polskich i słowackich – z naszych okien mieliśmy widok Hawrania, Lodowego, Granatów, Giewontu i Kasprowego Wierchu. Przemili gospodarze przygotowali nam sutą obiadokolację w karczmie, która przerodziła się w góralską biesiadę do późnych godzin nocnych.

Kolejnego dnia po obfitym śniadaniu i sprawdzeniu stanów przed Pensjonatem ,,Halina” na motocyklach ruszyliśmy w trasę. Na naszych motocyklach zrobiliśmy przeszło 230 km dookoła naszych pięknych Tatr. Widoki zapierające dech w piersiach!

Zlot 2015 Murzasichle 190

W przerwie by uzupełnić energię zjedliśmy obiad na Słowacji a wieczorem czekała już na nas obfita obiadokolacja w karczmie i biesiada góralska do wczesnych godzin rannych, do której przygrywała nam orkiestra góralska, która grała dla naszego Papieża.

Zlot 2015 Murzasichle 196

W trakcie zlotu powołano władze nowego klubu Riders of IPA Nowy Targ, zaś zlot był okazją do spotkania poszczególnych członków i fanów dwóch kółek z Riders od IPA Lublin, Nowy Targ, Tarnów, Nowy Sącz i Włodawa – razem z nami czas spędzali również koledzy z Niemiec. W niedzielę pojechaliśmy na mszę świętą na Bachledówkę i po długotrwałych pożegnaniach ruszyliśmy w drogę powrotną na lubelszczyznę.

Zlot 2015 Murzasichle 208

Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w organizację zlotu za poświęcony czas a gospodarzom z Pensjonatu http://www.halina.info/ za niezapomniane wrażenia, przepyszne jedzenie i cudowną atmosferę! Z pewnością tam wrócimy.

Zlot 2015 Murzasichle 375

Kolejny zlot już wkrótce w Krościenku.

Z motocyklowym pozdrowieniem

Prezydent Klubu Riders of IPA Wodawa – „ Virus”

tekst : Virus/ Bono

Zdjęcia : Basia i Stanley

Tags: , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social