poniedziałek, 3 października, 2022

Ridersowe wojaże

Działająca od ponad roku grupa motocyklowa Riders of IPA Włodawa systematycznie udziela się społecznie przy okazji organizacji różnych imprez i uroczystości. Wspierają działania charytatywne,  a podczas imprez motocykliści stanowią nie lada atrakcję – pozwalają dzieciom dosiąść swoich maszyn, opowiadają o bezpiecznej jeździe motocyklem, bezpieczeństwie na drodze i pokazują jak ważna jest współpraca i wzajemna komunikacja przy grupowych przejazdach.

W dniach 3-4 września 2016 na zaproszenie Wójta Gminy Sławatycze – członka Regionu IPA Włodawa blisko 50 motocyklistów uczestniczyło w Międzynarodowej Biesiadzie Nadbużańskiej.

Dwudniowa impreza była bogata w różnorodne atrakcje – występy gwiazd, pokazy ogni, wystawy historyczne, regionalne stoiska z pysznościami i pamiątkami. Nasza grupa budziła ogromne zainteresowanie i byliśmy oblegani przez przyszłych motocyklistów. Podczas biesiady oczywiście nie zabrakło pysznych tradycyjnych lodów sławatyckich.

13-15 września blisko 60 osób dzięki organizatorowi wyjazdu Prezydentem Riders of IPA Włodawa wyjechało na zakończenie lata do Krościenka. Pogoda dopisywała, czekały na nas piękne trasy motocyklowe, pływaliśmy Dunajcem, zwiedzaliśmy okolicę i snuliśmy plany na kolejny rok.

18 września 2016 roku na zaproszenie Wójta Gminy Spiczyn 36 osób tradycyjnie udało się na Motopiknik w Spiczynie. Tam prócz przejazdu w kolumnie i koncertów uczestniczyliśmy w ognisku z pieczeniem kiełbasek.

Andrzejkowy weekend dzięki niezastąpionemu organizatorowi Bono 55 osób spędziło w najwyżej położonej wiosce w Polsce – malowniczym Zębie przy Gubałówce u naszego zaprzyjaźnionego górala Józefa Bobaka (http://www.owczeslawa.pl/osrodek/galeria.html). Bono zamówił doskonałą pogodę i zapewnił niezapomniane wrażenia – pojechaliśmy do Szaflar, na Gubałówkę, na Krupówki, chodziliśmy po górach a wieczorem spędziliśmy fantastyczny wieczór andrzejkowy z DJ. W niedzielę po mszy świętej na Bachledówce wróciliśmy do domów.

Tekst: Fox/Przewodnicząca

Zdjęcia : Fox

Tags: , ,

Related Article

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social