15.1 C
Włodawa

Ridersowe wojaże

POLECAMY - Najnowsze Wpisy

Ridersowe wojaże

Działająca od ponad roku grupa motocyklowa Riders of IPA Włodawa systematycznie udziela się społecznie przy okazji organizacji różnych imprez i uroczystości. Wspierają działania charytatywne,  a podczas imprez motocykliści stanowią nie lada atrakcję – pozwalają dzieciom dosiąść swoich maszyn, opowiadają o bezpiecznej jeździe motocyklem, bezpieczeństwie na drodze i pokazują jak ważna jest współpraca i wzajemna komunikacja przy grupowych przejazdach.

W dniach 3-4 września 2016 na zaproszenie Wójta Gminy Sławatycze – członka Regionu IPA Włodawa blisko 50 motocyklistów uczestniczyło w Międzynarodowej Biesiadzie Nadbużańskiej.

Dwudniowa impreza była bogata w różnorodne atrakcje – występy gwiazd, pokazy ogni, wystawy historyczne, regionalne stoiska z pysznościami i pamiątkami. Nasza grupa budziła ogromne zainteresowanie i byliśmy oblegani przez przyszłych motocyklistów. Podczas biesiady oczywiście nie zabrakło pysznych tradycyjnych lodów sławatyckich.

13-15 września blisko 60 osób dzięki organizatorowi wyjazdu Prezydentem Riders of IPA Włodawa wyjechało na zakończenie lata do Krościenka. Pogoda dopisywała, czekały na nas piękne trasy motocyklowe, pływaliśmy Dunajcem, zwiedzaliśmy okolicę i snuliśmy plany na kolejny rok.

18 września 2016 roku na zaproszenie Wójta Gminy Spiczyn 36 osób tradycyjnie udało się na Motopiknik w Spiczynie. Tam prócz przejazdu w kolumnie i koncertów uczestniczyliśmy w ognisku z pieczeniem kiełbasek.

Andrzejkowy weekend dzięki niezastąpionemu organizatorowi Bono 55 osób spędziło w najwyżej położonej wiosce w Polsce – malowniczym Zębie przy Gubałówce u naszego zaprzyjaźnionego górala Józefa Bobaka (http://www.owczeslawa.pl/osrodek/galeria.html). Bono zamówił doskonałą pogodę i zapewnił niezapomniane wrażenia – pojechaliśmy do Szaflar, na Gubałówkę, na Krupówki, chodziliśmy po górach a wieczorem spędziliśmy fantastyczny wieczór andrzejkowy z DJ. W niedzielę po mszy świętej na Bachledówce wróciliśmy do domów.

Tekst: Fox/Przewodnicząca

Zdjęcia : Fox

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Przewodnicząca
Przewodniczącahttps://ipa.wlodawa.eu
Bożena Szymańska – IPA Włodawa

Nowe Wpisy

Prognoza Pogody

Włodawa
zachmurzenie duże
15.1 ° C
15.1 °
15.1 °
91 %
3.2kmh
86 %
niedz.
18 °
pon.
24 °
wt.
28 °
śr.
28 °
czw.
17 °

Polecamy

Wakacje za nami, a przed nami jeszcze takie wydarzenia :)

Aby nic nikomu nie umknęło i móc sobie zapisać w grafikach przypominam co nas czeka w najbliższych miesiącach. Będziemy to na bieżąco uzupełniać, więc...

Urodzinowe kajakowanie po Bugu we Włodawie

Uchwałą z dnia 6 lipca 2007 roku powołano Region IPA Włodawa. By uczcić to wydarzenie tradycyjnie już organizujemy imprezę z tej okazji i spływ...

Plany na II półrocze 2023 roku :)

Każdy wie, że dynamika w naszym Regionie jest ogromna, więc oby nic nikomu nie umknęło i móc sobie zapisać w grafikach przypominam co nas...

Delegaci z IPA Włodawa na wyborach do Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej IPA

W piątek 30 czerwca 2023 roku w restauracji "Dwór Choiny", w Kazimierzówce k/Świdnika członkowie Regionu IPA Włodawa spotkali się z Delegatami z...