20.1 C
Włodawa

Informacje z działalności Regionu

POLECAMY - Najnowsze Wpisy

Z przyjemnością informuję, że nasz Region liczy już 200 członków, współpracujemy też z całą rzeszą Zasłużonych dla IPA i mimo trudnego czasu nie przestajemy się rozwijać i działać. Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy każdego dnia pamiętają o głoszonych przez nasze Stowarzyszenie ideach i nie przestają służyć poprzez przyjaźń.

W związku z aktualną sytuacją – dbając o nasze zdrowie oraz słuchając zaleceń dotyczących stanu epidemii odwołaliśmy wszystkie imprezy do końca czerwca 2020 roku. W związku z tym również walne zebranie odbędzie się dopiero w III – IV kwartale 2020 roku. Gadżety na ten rok już są i będą sukcesywnie wydawane ( osoby, które opłaciły składki proszę by się zgłaszały do mnie lub terenowych przedstawicieli IPA Włodawa).

Przypominam również o wpłatach składek – aktualnie wpłaty są na poziomie 75 procent i bardzo proszę o uregulowanie pozostałych składek do końca półrocza. Drugie półrocze mam nadzieję będzie obfitowało w różnorodne wydarzenia więc nie będzie czasu na biurokrację 🙂 Z góry dziękuję za zdyscyplinowanie 🙂

Wpłaty za członkostwo za 2020 rok ( 80 zł oraz nowi członkowie 100 zł) proszę dokonywać na konto Regionu IPA Włodawa ( działa od 1 stycznia 2020 roku, stare niebawem przestanie działać ). Nasze konto jest prowadzone przez bank BNP Paribas.

Dane do wpłaty:

IPA Region Włodawa, Al. J.Piłsudskiego 51, 22-200 Włodawa

nr rachunku : 22160014621882870970000001

Wpłat można również dokonać osobiście przy odbiorze legitymacji u przedstawicieli IPA Włodawa : w NOSG w Chełmie u kol. Andrzeja Szawuły, w PSG w Sławatyczach u kol. Sławomira Łakuty, w PSG Dołhobrody – u kol. Arkadiusza Gaj, w PSG Terespol/Janów Podl. u kol. Wojtka Bandachowskiego, w Lublinie u kol. Doroty Bieleckiej oraz w KPP we Włodawie u Przewodniczącej Regionu.

W przypadku naszych Zasłużonych oraz innych osób, które chcą wspierać naszą działalność informuję, że jest to możliwe w postaci przekazania darowizny na działalność statutową Regionu IPA Włodawa.

Przekazanie darowizny polega na wpłacie dowolnej kwoty na poniższe konto :

LUBELSKA GRUPA WOJEWÓDZKA IPA,

UL. NARUTOWICZA 73 20-019 LUBLIN,

nr konta : 15 2030 0045 1110 0000 0357 5740

z dopiskiem „Darowizna na działalność statutową Regionu IPA Włodawa” .

Z góry dziękujemy za każde wsparcie!

W przypadku zmian danych członków proszę również o informowanie za pośrednictwem poczty  ipawlodawa@interia.pl o zmianach kontaktowych numerów telefonów lub adresów e-mail, nazwiska czy też miejsca służby. Proszę też o weryfikację danych na legitymacjach – w przypadku jakichkolwiek błędów – zostanie wydana właściwa legitymacja.

Pamiętajcie, że nasze legitymacje uprawniają m.in. do zniżek w IPA House ( wykaz obiektów na stronie IPA Polska) oraz przy różnorodnych usługach ( np. pakiety Allianz, telefonia komórkowa, wycieczki, termy Chochołów, termy Gorący Potok….).

Z wiosennymi pozdrowieniami i życzeniami jak najlepszego zdrowia –
Wasza Przewodnicząca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Przewodnicząca
Przewodniczącahttps://ipa.wlodawa.eu
Bożena Szymańska – IPA Włodawa

Nowe Wpisy

Prognoza Pogody

Włodawa
zachmurzenie duże
20.1 ° C
20.1 °
20.1 °
54 %
5.5kmh
98 %
wt.
22 °
śr.
26 °
czw.
20 °
pt.
24 °
sob.
24 °

Polecamy

Nasze plany :)

Pierwszy kwartał 2024 roku już za nami, a co jeszcze przed nami ? Zainteresowanych poszczególnymi wydarzeniami proszę o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za wydarzenie lub...

32 Finał WOŚP z IPA Włodawa

We Włodawie, Lublinie, Warszawie i wielu innych miejscach w kraju i za granicą nasi członkowie po raz kolejny aktywnie włączyli się w działania na...

Nowy Rok – nowe plany :)

Plany na rok 2024 będą na bieżąco modyfikowane więc zaglądajcie co jakiś czas 🙂 Wstępnie nasze plany to : Karnawałowy bal służb mundurowych w Okunince –...