sobota, 26 listopada, 2022

Z przyjemnością informuję, że nasz Region liczy już 200 członków, współpracujemy też z całą rzeszą Zasłużonych dla IPA i mimo trudnego czasu nie przestajemy się rozwijać i działać. Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy każdego dnia pamiętają o głoszonych przez nasze Stowarzyszenie ideach i nie przestają służyć poprzez przyjaźń.

W związku z aktualną sytuacją – dbając o nasze zdrowie oraz słuchając zaleceń dotyczących stanu epidemii odwołaliśmy wszystkie imprezy do końca czerwca 2020 roku. W związku z tym również walne zebranie odbędzie się dopiero w III – IV kwartale 2020 roku. Gadżety na ten rok już są i będą sukcesywnie wydawane ( osoby, które opłaciły składki proszę by się zgłaszały do mnie lub terenowych przedstawicieli IPA Włodawa).

Przypominam również o wpłatach składek – aktualnie wpłaty są na poziomie 75 procent i bardzo proszę o uregulowanie pozostałych składek do końca półrocza. Drugie półrocze mam nadzieję będzie obfitowało w różnorodne wydarzenia więc nie będzie czasu na biurokrację 🙂 Z góry dziękuję za zdyscyplinowanie 🙂

Wpłaty za członkostwo za 2020 rok ( 80 zł oraz nowi członkowie 100 zł) proszę dokonywać na konto Regionu IPA Włodawa ( działa od 1 stycznia 2020 roku, stare niebawem przestanie działać ). Nasze konto jest prowadzone przez bank BNP Paribas.

Dane do wpłaty:

IPA Region Włodawa, Al. J.Piłsudskiego 51, 22-200 Włodawa

nr rachunku : 22160014621882870970000001

Wpłat można również dokonać osobiście przy odbiorze legitymacji u przedstawicieli IPA Włodawa : w NOSG w Chełmie u kol. Andrzeja Szawuły, w PSG w Sławatyczach u kol. Sławomira Łakuty, w PSG Dołhobrody – u kol. Arkadiusza Gaj, w PSG Terespol/Janów Podl. u kol. Wojtka Bandachowskiego, w Lublinie u kol. Doroty Bieleckiej oraz w KPP we Włodawie u Przewodniczącej Regionu.

W przypadku naszych Zasłużonych oraz innych osób, które chcą wspierać naszą działalność informuję, że jest to możliwe w postaci przekazania darowizny na działalność statutową Regionu IPA Włodawa.

Przekazanie darowizny polega na wpłacie dowolnej kwoty na poniższe konto :

LUBELSKA GRUPA WOJEWÓDZKA IPA,

UL. NARUTOWICZA 73 20-019 LUBLIN,

nr konta : 15 2030 0045 1110 0000 0357 5740

z dopiskiem „Darowizna na działalność statutową Regionu IPA Włodawa” .

Z góry dziękujemy za każde wsparcie!

W przypadku zmian danych członków proszę również o informowanie za pośrednictwem poczty  ipawlodawa@interia.pl o zmianach kontaktowych numerów telefonów lub adresów e-mail, nazwiska czy też miejsca służby. Proszę też o weryfikację danych na legitymacjach – w przypadku jakichkolwiek błędów – zostanie wydana właściwa legitymacja.

Pamiętajcie, że nasze legitymacje uprawniają m.in. do zniżek w IPA House ( wykaz obiektów na stronie IPA Polska) oraz przy różnorodnych usługach ( np. pakiety Allianz, telefonia komórkowa, wycieczki, termy Chochołów, termy Gorący Potok….).

Z wiosennymi pozdrowieniami i życzeniami jak najlepszego zdrowia –
Wasza Przewodnicząca

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

POLECANE WPISY

Wyjazd w góry z IPA Włodawa
IPA OFF ROAD

IPA OFF ROAD

26 listopada 2010
Zaproszenie na narty. Górski wyjazd do Zębu
Uwaga ! Konkurs !

Uwaga ! Konkurs !

1 sierpnia 2020

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social