4.2 C
Włodawa

Kongres i spotkania opłatkowe z udziałem członków Regionu IPA Włodawa

POLECAMY - Najnowsze Wpisy

Grudzień to szczególny czas spotkań z bliskimi, przyjaciółmi i rodziną ale też niezwykle istotnych zmian w naszej organizacji. Jest to również czas podsumowań minionego roku, podziękowań, składania życzeń i planowania działań na przyszły rok. Na wszystkich spotkaniach nie mogło zabraknąć również członków Regionu IPA Włodawa.

W dniu 7 grudnia 2019 roku w Janowie Lubelskim nasi członkowie uczestniczyli w uroczystym spotkaniu kończącym Kongres, podczas którego odbyły się wybory nowych władz IPA Polska. Nowym Prezydentem IPA Polska został kol. Piotr Wójcik – Prezes naszej Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej. Jeszcze raz z całego serca gratulujemy! Już 12 grudnia 2019 roku członkowie Regionu IPA Włodawa brali udział w spotkaniu opłatkowym Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej. Podczas spotkania przekazano informacje z Kongresu oraz przedstawiono plany działań poszczególnych Regionów na przyszły rok. Następnie 14 grudnia 2019 roku w KPP we Włodawie odbyło się spotkanie opłatkowe połączone z zebraniem sprawozdawczym naszego Regionu. Była to okazja do podsumowania minionych miesięcy oraz przedstawienia planów działań na przyszły rok. W piątek 20 grudnia 2019 roku na Skrzydlatym Ranczo w Susznie odbyło się spotkanie opłatkowe Riders of IPA, w którym uczestniczyli przedstawiciele poszczególnych Chapterów Riders of IPA i gość honorowy – założyciel klubu Riders of IPA Stan-Ley.

Podczas spotkań na 2020 rok zaplanowano m.in. udział w WOŚP 12.01, zebranie sprawozdawcze w styczniu, choinka dla dzieci służb mundurowych przełom stycznia i lutego, w lutym udział w balu w IPA Nowy Targ, w marcu wyjazd na narty do Zębu, wyjazd do Lwowa w dn. 17-19.04, wyjazd na „ Spotkania na Szczycie” podczas majówki, udział w zawodach wędkarskich w Okunince w maju, organizacja Biesiady Nadbużańskiej w ostatni weekend maja, organizacja dnia dziecka na przełomie maja i czerwca, wyjazd na międzynarodowy zlot motocyklowy Podhale 2020 w czerwcu, urodziny Regionu – spływ kajakowy, paintball – na przełomie czerwca i lipca 2020r, Tatrzański zlot motocyklowy tradycyjnie w ostatni weekend sierpnia, wyjazd do Drezna w połowie września, bal andrzejkowy służb mundurowych w listopadzie i wiele innych wydarzeń.

Uwaga!Od 1 stycznia 2020 roku uruchamiamy nowy rachunek bankowy – proszę już nie wpłacać należności na stare konto. Składki na nowy rok pozostają bez zmian.

Korzystając z okazji dziękuję Wam za Waszą obecność i aktywność a na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzę Wszystkim nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, odpoczynku, zwolnienia tempa i oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt i wszystkiego najwspanialszego w nadchodzącym Nowym Roku!

Wasza Przewodnicząca 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Przewodnicząca
Przewodniczącahttps://ipa.wlodawa.eu
Bożena Szymańska – IPA Włodawa

Nowe Wpisy

Prognoza Pogody

Włodawa
zachmurzenie duże
4.2 ° C
4.2 °
4.2 °
66 %
2.4kmh
100 %
pon.
3 °
wt.
12 °
śr.
8 °
czw.
10 °
pt.
14 °

Polecamy

32 Finał WOŚP z IPA Włodawa

We Włodawie, Lublinie, Warszawie i wielu innych miejscach w kraju i za granicą nasi członkowie po raz kolejny aktywnie włączyli się w działania na...

Nowy Rok – nowe plany :)

Plany na rok 2024 będą na bieżąco modyfikowane więc zaglądajcie co jakiś czas 🙂 Wstępnie nasze plany to : Karnawałowy bal służb mundurowych w Okunince –...

Nowe legitymacje na 2024 rok :)

Już niebawem będzie można odbierać nowe legitymacje potwierdzające przynależność do IPA w 2024 roku. Legitymacje i naklejki na nowy rok wkrótce trafią do przedstawicieli...