niedziela, 25 września, 2022

Grudzień to szczególny czas spotkań z bliskimi, przyjaciółmi i rodziną ale też niezwykle istotnych zmian w naszej organizacji. Jest to również czas podsumowań minionego roku, podziękowań, składania życzeń i planowania działań na przyszły rok. Na wszystkich spotkaniach nie mogło zabraknąć również członków Regionu IPA Włodawa.

W dniu 7 grudnia 2019 roku w Janowie Lubelskim nasi członkowie uczestniczyli w uroczystym spotkaniu kończącym Kongres, podczas którego odbyły się wybory nowych władz IPA Polska. Nowym Prezydentem IPA Polska został kol. Piotr Wójcik – Prezes naszej Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej. Jeszcze raz z całego serca gratulujemy! Już 12 grudnia 2019 roku członkowie Regionu IPA Włodawa brali udział w spotkaniu opłatkowym Lubelskiej Grupy Wojewódzkiej. Podczas spotkania przekazano informacje z Kongresu oraz przedstawiono plany działań poszczególnych Regionów na przyszły rok. Następnie 14 grudnia 2019 roku w KPP we Włodawie odbyło się spotkanie opłatkowe połączone z zebraniem sprawozdawczym naszego Regionu. Była to okazja do podsumowania minionych miesięcy oraz przedstawienia planów działań na przyszły rok. W piątek 20 grudnia 2019 roku na Skrzydlatym Ranczo w Susznie odbyło się spotkanie opłatkowe Riders of IPA, w którym uczestniczyli przedstawiciele poszczególnych Chapterów Riders of IPA i gość honorowy – założyciel klubu Riders of IPA Stan-Ley.

Podczas spotkań na 2020 rok zaplanowano m.in. udział w WOŚP 12.01, zebranie sprawozdawcze w styczniu, choinka dla dzieci służb mundurowych przełom stycznia i lutego, w lutym udział w balu w IPA Nowy Targ, w marcu wyjazd na narty do Zębu, wyjazd do Lwowa w dn. 17-19.04, wyjazd na „ Spotkania na Szczycie” podczas majówki, udział w zawodach wędkarskich w Okunince w maju, organizacja Biesiady Nadbużańskiej w ostatni weekend maja, organizacja dnia dziecka na przełomie maja i czerwca, wyjazd na międzynarodowy zlot motocyklowy Podhale 2020 w czerwcu, urodziny Regionu – spływ kajakowy, paintball – na przełomie czerwca i lipca 2020r, Tatrzański zlot motocyklowy tradycyjnie w ostatni weekend sierpnia, wyjazd do Drezna w połowie września, bal andrzejkowy służb mundurowych w listopadzie i wiele innych wydarzeń.

Uwaga!Od 1 stycznia 2020 roku uruchamiamy nowy rachunek bankowy – proszę już nie wpłacać należności na stare konto. Składki na nowy rok pozostają bez zmian.

Korzystając z okazji dziękuję Wam za Waszą obecność i aktywność a na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzę Wszystkim nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, odpoczynku, zwolnienia tempa i oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt i wszystkiego najwspanialszego w nadchodzącym Nowym Roku!

Wasza Przewodnicząca 🙂

0 Comments

Leave a Comment

Popularne

Spływ kajakowy

Spływ kajakowy

25 maja 2010
Zebranie wyborcze Regionu IPA Włodawa.
Zebranie założycielskie IPA Włodawa
Wyjazd do puszczy.

Wyjazd do puszczy.

21 października 2010
Święto Roweru.

Święto Roweru.

21 października 2010

SOCIAL MEDIA

REKLAMA

img advertisement

ARCHIWUM

Social