15.2 C
Włodawa

KWP w Lublinie organizuje wycieczkę do AUGUSTOWA i WILNA

POLECAMY - Najnowsze Wpisy

INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION
MIĘDZYNARODOWE STOWARZYSZENIE POLICJI
LUBELSKA GRUPA WOJEWÓDZKA IPA

NIEZALEŻNY SAMORZĄDNY
ZWIĄZEK ZAWODOWY POLICJANTÓW
ZT KWP W LUBLINIE

 

Lublin, dnia 25.02.2011 r.

Augustów, Wilno 2011

KOMENDY MIEJSKIE POLICJI, KOMENDY POWIATOWE POLICJI, KOMISARIATY POLICJI /woj. lubelskiego – wszyscy/ WYDZIAŁY KWP, SAMODZIELNE STANOWISKA KWP, ZARZĄD XV CBŚ KGP

Koleżanki i Koledzy

Zarząd LUBELSKIEJ GRUPY WOJEWÓDZKIEJ IPA wspólnie z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów KWP w Lublinie organizują wycieczkę do AUGUSTOWA i WILNA dla swoich członków oraz ich rodzin w dniach 3 – 5 CZERWCA 2011 roku. Koszt wycieczki – 250 zł. od osoby /cena dotyczy również członków rodzin/.

W przypadku innych chętnych, jeżeli organizatorzy będą dysponowali wolnymi miejscami cena od osoby wynosi 300 zł. Cena zawiera: transport, dwa noclegi, dwa śniadania i dwie obiadokolacje, ubezpieczenie NNW, opiekę przewodnika w Wilnie i Suwalskim Parku Krajobrazowym, rejs statkiem po jeziorach augustowskich.

Warunkiem realizacji wycieczki jest utworzenie 44 osobowej grupy.

 

Przewidywany program wycieczki:

DZIEŃ I – 3 czerwca /piątek/

Wyjazd z Lublina /parking przy KWP/ godz. 6.00, przejazd do Augustowa, po przyjeździe zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych – wszystkie pokoje z łazienkami i TV. Po zakwaterowaniu o godz. 16.00 rejs statkiem.

Trasa rejsu przebiega przez następujące akweny wodne: Rzeka Netta – Jezioro Necko – Rzeka Klonownica – Jezioro Białe – Śluza w Przewięzi – Jezioro Studzieniczne. Statki wypływają z Portu w Augustowie i powracają do tego samego miejsca. Trasa ta przyjęła nazwę trasy „Papieskiej”, którą z Augustowa do Studzienicznej 9 czerwca 1999 r. statkiem Żeglugi Augustowskiej przepłynął Papież Jan Paweł II. Rejs w obie strony trwa od 2 godz 40 min do 3 godz. Następnie powrót do hotelu, grill lub ognisko integracyjne z muzyką /rekwizyty integracyjne do ogniska we własnym zakresie/, nocleg.

Uwaga! W tym dniu obiadokolacja w zależności od czasu przyjazdu do Augustowa może być podzielona na dwa posiłki: obiad przed rejsem i kolację do ogniska.

DZIEŃ II – 4 czerwca /sobota/

Wczesne śniadanie ok. 5.30, 6.00 wyjazd do Wilna z przewodnikiem. Zwiedzanie miasta, np: Kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu, Cmentarz na Rossie, Starówka Wileńska, Ostra Brama, Katedra Wileńska, Pomnik Adama Mickiewicza oraz czas wolny i czas na ew. zakupy. Obiad w Wilnie we własnym zakresie – 25-27,00 zł/os [chłodnik (zimna zupa z buraczkami i innymi warzywami), cepeliny (gotowane kluchy ziemniaczane z mięsem), blin żmudzki (placek z gotowanych ziemniaków nadziewany farszem mięsnym), kawa lub herbata, ciasto]. W drodze Zamek Wielkich Książąt Litewskich w Trokach (zwiedzanie z zewnątrz). Dla chętnych istnieje możliwość zorganizowania przekąski regionalnej w Trokach [(2 kibiny + rosół) Kibin – karaimski pieróg nadziewany mięsem] koszt ok.15 zł. Powrót do hotelu około godz. 20-21.00. Obiadokolacja ew. ognisko lub grill /rekwizyty do ogniska we własnym zakresie/. Czas wolny na augustowskie noce, nocleg.

Uwaga! Przed wyjazdem na Litwę będzie okazja do wymiany złotówek.

DZIEŃ III – 5 czerwca /niedziela/

ok. 8.00 śniadanie. Następnie wyjazd z przewodnikiem w okolice Augustowa, Suwalski Park Krajobrazowy, najwyższe wzniesienia 258 m n.p.m. (Bieszczady Północy), Smolniki punkt widokowy, 13-14.00 obiad /dania regionalne/ w restauracji Jelonek w Jeleniewie we własnym zakresie koszt ok. 25 zł. Następnie powrót do Lublina.

Przewidywany powrót do Lublina w godzinach 22-23.00.

 

O uczestnictwie w wycieczce decyduje kolejność wpłat z zachowaniem pierwszeństwa dla członków Zarządu Terenowego NSZZP KWP w Lublinie oraz członków LGW IPA. Wpłaty przyjmuje kol. Adam Kalicki – Wydział Wywiadu Kryminalnego KWP w Lublinie; pok. 349; tel. sł. 811 4534, kom. 723 688 723.

Z uwagi na konieczność potwierdzenia rezerwacji OSTATECZNY TERMIN WPŁAT 31.03.2011.

Wpłata nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z winy uczestnika.

Zarząd Terenowy NSZZP Zarząd Lubelskiej

KWP w Lublinie Grupy Wojewódzkiej IPA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowe Wpisy

Prognoza Pogody

Włodawa
zachmurzenie duże
15.2 ° C
15.2 °
15.2 °
77 %
4.4kmh
100 %
sob.
20 °
niedz.
20 °
pon.
13 °
wt.
11 °
śr.
11 °

Polecamy

32 Finał WOŚP z IPA Włodawa

We Włodawie, Lublinie, Warszawie i wielu innych miejscach w kraju i za granicą nasi członkowie po raz kolejny aktywnie włączyli się w działania na...

Nowy Rok – nowe plany :)

Plany na rok 2024 będą na bieżąco modyfikowane więc zaglądajcie co jakiś czas 🙂 Wstępnie nasze plany to : Karnawałowy bal służb mundurowych w Okunince –...

Nowe legitymacje na 2024 rok :)

Już niebawem będzie można odbierać nowe legitymacje potwierdzające przynależność do IPA w 2024 roku. Legitymacje i naklejki na nowy rok wkrótce trafią do przedstawicieli...