15.2 C
Włodawa

RAJD ROWEROWY MTB W CHEŁMIE

POLECAMY - Najnowsze Wpisy

W dniu 18.09. 2010 członkowie i sympatycy  Regionu IPA Włodawa wzięli udział w III Ogólnopolskim Maratonie MTB rozgrywanym wokół miasta Chełma. Nasza obecność była widoczna zarówno przy organizacji maratonu, zabezpieczeniu trasy- serdeczne podziękowania kolegom Grzegorzom P. i W oraz na trasie, która liczyła 70 km i przyznaję organizatorzy nie żartowali pisząc, że to zawody dla dobrze przygotowanych zawodników.

Na starcie stanęło 55 zawodniczek i zawodników. Start honorowy miał miejsce z Placu Łuczkowskiego w Chełmie  gdzie po niespełna 2 kilometrach jazdy po mieście nastąpił start ostry.

układamy taktykę na pokonanie trasy

start honorowy Plac Łuczkowskiego

co z tego, ze asfalt jak i tak pod górę i z ograniczeniami

Rajd ukończyło 44 osoby. Asfaltu było mniej niż 30 km reszta to drogi polne, gruntowe, zapomniane ścieżki  leśne. Pogoda w dniu rajdu dopisała jednak wcześniejsze deszcze zrobiły swoje i „pomogły” organizatorom podnieść poziom adrenaliny i włożonego wysiłku  wśród uczestników.

Nasza czwórka zajęła miejsca w 1-ej dziesiątce swoich kategorii wiekowych. Jak na pierwszy taki raz to bardzo dobry wynik zważywszy na fakt, że na starcie pojawili się mocni i znani w kolarskim światku zawodnicy regularnie uczestniczący w podobnych maratonach w Polsce.

III Ogólnopolski Rajd 096 META

Wszyscy którzy ukończyli maraton otrzymali od organizatorów pamiątkowy dyplom i czapeczkę. Został rok treningu i przygotowań do kolejnej edycji Maratonu, a wtedy będziemy chcieli poprawić nasze osiągnięcia i wystawić liczniejszą ekipę.
Autor :         Sekretarz Regionu IPA Włodawa
Wojciech Sokołowski

Zdjęcia: Krzysztof Wiśniewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Nowe Wpisy

Prognoza Pogody

Włodawa
zachmurzenie duże
15.2 ° C
15.2 °
15.2 °
77 %
4.4kmh
100 %
sob.
20 °
niedz.
20 °
pon.
13 °
wt.
11 °
śr.
11 °

Polecamy

32 Finał WOŚP z IPA Włodawa

We Włodawie, Lublinie, Warszawie i wielu innych miejscach w kraju i za granicą nasi członkowie po raz kolejny aktywnie włączyli się w działania na...

Nowy Rok – nowe plany :)

Plany na rok 2024 będą na bieżąco modyfikowane więc zaglądajcie co jakiś czas 🙂 Wstępnie nasze plany to : Karnawałowy bal służb mundurowych w Okunince –...

Nowe legitymacje na 2024 rok :)

Już niebawem będzie można odbierać nowe legitymacje potwierdzające przynależność do IPA w 2024 roku. Legitymacje i naklejki na nowy rok wkrótce trafią do przedstawicieli...